10 věcí, které můžete dělat, když prší

1. PŘEČTĚTE SI KNÍŽKU

Kdy jindy si přečíst knihu, než teď, když prší. Leží vám v knihovně knížka kterou jste si koupili a nebyl na ní čas? Uvařte si čaj nebo horkou čokoládu, sedněte si s dekou a teplými ponožkami do křesla a pusťte se do toho!

2. FILMOVÝ MARATON

Co si dát 8 dílů Harryho Pottera za jeden den? Filmový maratony jsou super věc, uděláte si spoustu popcornu, zachumláte se do dek, vytáhnete polštáře, pozvete kamarády. Krásná představa ne?

3. HORKÁ ČOKOLÁDA

Kdy naposled jste ji pili? Pinterest je plný krásných a chutných receptů, tak proč nějaký nevyzkoušet? Můžete si díky tomu udělat i nějaké pěkné fotky na instagram!

hot chocolate

4. POSLOUCHEJTE HUDBU

Poslouchání hudby je skvělej relax. Co si takhle projít nová alba tvých oblíbených skupin, zpěváků a zpěvaček? Nebo si vytvoř nový playlist do fitka!

5. VYZKOUŠEJTE DIY

Co takhle udělat něco pro sebe nebo svůj domov. Na Pinterestu najdete spoustu jednoduchých a krásných návodů na zajímavé věci. Zkusit můžete třeba i vlastní kosmetiku. Nebo můžete mrknout na blog DIY PROJEKTY.

co-delat-kdyz-prsi-gallymadness

6. RELAX VE VANĚ

Co si udělat pohodu v koupelně? Udělejte si horkou vanu, přidejte bublinky, sůl…udělejte si přítmí, dejte si svou oblíbenou masku a relaxujte. Ve vaně si můžete třeba i číst nebo se dívat na svůj oblíbený seriál či film.

relax-ve-vane-gallymadness

7. DESKOVÉ HRY

Deskový hry miluju a naštěstí je miluje i Otta. Takže když není venku hezky, velmi často vytáhneme Dostihy a Sázky nebo cokoliv jiného a užíváme si odpoledne u her. Jakou deskovku máte rádi vy? Spoustu společenských her najdete třeba na Bux.cz

8. POVÍDÁNÍ S PŘÁTELI

Připravte něco dobrého a pozvěte své přátelé k sobě domů. Můžete si tak skvěle u skledny vína popovídat. Já takovéhle scházení s přáteli miluju!

9. UPEČTE NĚCO SLADKÉHO

Já teda peču zásadně když je venku hnusně a nebo večer. Nevím proč, ale prostě mě to víc baví. Má to příjemnou atmosféru a hlavně víte, že vám venku nic neuteče, když je ošklivo. Důležitý teda je mít vždycky ty správné ingredience doma, že? Super věci na pečení má Dortisimo.cz – tam najdete opravdu všechno.

co-delat-kdyz-prsi-gallymadness

10. VYŘEŠTE PRACOVNÍ RESTY

Tohle dělám velmi často. Já se totiž vždycky nejlépe soustředím, když je venku hnusně, prší nebo sněží… Proto se vlastně dost těším na zimu.

7 Replies to “10 věcí, které můžete dělat, když prší”

 1. Horká čokoláda, filmy a relax ve vaně – nejlepší trávení deštivých dnů 🙂 mám to líné počasí ráda, vždycky mě tak skvěle uklidní 🙂

 2. ….a nakoniec aj tak len spím 😛

  Viki Ceglédyová

 3. Každý den je deskovka nejoblíběnější jiná. 🙂 Proto jich máme doma 40, aby bylo z čeho vybírat.

  1. To je hustý! To je sen Otty, chtěl by jich mít aspoň tolik co vy 😀

   1. Sbíráme je postupně. Je to fakt skvělej dárek. Naštěstí nás to baví oba. Jen naše okolí už si preventivně říká o seznam těch, které by se nám líbili, protože jen Monopoly už nás úplně neuspokojí. 🙂

    Jo a je to ale nároční na prostor! Zrovna řeším kam dál tu příští…:-)

 4. Nejvíc miluju, když je venku pochmurno a já si zalezu s knížkou pod deku a u toho piju teplý čaj. Jinak deskovky jsou taky super! 🙂 My si s přítele loni na Vánoce koupili dvě dražší – Caverna a Alchymisti a to jsou hry tak minimálně na hodinu a je to super. Pak máme nějaké menší, poslední dobou pořád hrajeme Malé velké Galaxie – tu mám taky moc ráda. Jinak klasika na párty jsou Activity nebo Párty alias a pak taky často hrajeme vědomostní hry jako Svět nebo Česko 🙂

 5. Moje oblíbená výplňová činnost je zalézt a koukat na seriály, pokud nemám rozečtenou Siri Pettersenovou jako posledně. Přečíst Plíseň a Sílu za tři dny, protože „potřebuju vědět, jak to dopadne“ … 🙂

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.