13. Den | Bebble dětská péče

Tak jsme dnes za půlkou adventního kalendáře a já tu mám dnes něco pro maminky nebo budoucí maminky. V dnešním okénku se nachází dětský balíček značky Bebble. Tato značka má 8 základních produktů a 20 přírodních složek, které pečují o vaše miminko od prvního dne života. Tato značka je testovaná maminkami. Jejich produkty neobsahují ani parabeny, barviva, alkohol ani další dráždivé látky, a nejsou testovány na zvířatech. Produkty Bebble můžete zakoupit na webech krasa.cz + na alza.czfeedo.cz a pilulka.cz. V balíčku najdete šampon a mycí gel v jednom 200 ml, ochranný krém pod plenku 75 ml, dětský ochranný krém proti větru a chladu 50 ml + dětskou houbičku Suavipiel Hello Kitty.

Abyste se do soutěže mohli zapojit, napište mi pod článek, proč byste chtěli vyhrát tento balíček + svůj e-mail.

DALŠÍ INFORMACE

Soutěž

poběží každý den. Konec soutěže je vždy tentýž den ve 23: 59. Takto to bude probíhat každý den až do 24. prosince.

Zapojte se do soutěže!

Podmínky  v soutěži budou vždy individuální pro každý den. Zúčastnit se mohou ovšem pouze čtenáři, žijící v ČR. Soutěžit budeme na mém blogu a instagramu.

Vyhrál/a jsem?

Výherce vyhlásím druhý den po ukončení dané soutěže. Informovat vás budu vždy prostřednictvím e-mailu a pokud bude soutěž probíhat na instagramu, zkontaktuji vás zprávou do directu.
Výherkyní je Katka Č.

9 Replies to “13. Den | Bebble dětská péče”

 1. Balíček bych chtěla pro malého synovce, který si zaslouží tu nejlepší kosmetiku a to přírodní kosmetika určitě je :).

  chwastkova.s@gmail.com

 2. moje nejlepší kamarádka čeká miminko, tak bych ji udělala radost, protože zrovna nemá uplně štastné období klarabicikova@seznam.cz

 3. Balicek bych chtela vyhrat pro moji jednorocni sestrenici Stellinku.

 4. Balíček bych chtěla vyhrát pro moji tetu a malého bratránka..:)
  hornulinka@gmail.com

 5. Mám malou neteř a pro by byly tahle věcičky naprosto ideální. Tak třeba se zadaří a dělám někomu radost 🙂

 6. Balíček bych chtěla pro mou mladší sestru 🙂 cajankova2@seznam.cz

 7. Zdravím, ráda bych vyhrála tuto soutěž o balíček dětské kosmetiky. Jsem ve 3. trimestru těhotenství. Všechno už máme nakoupeno, jen kosmetiku ne. Nevím jakou zvolit. Jelikož vím, že miminku nesehne vše, tak bych ráda vyzkoušela tuto značku, protože jsem o ní ještě neslyšela.
  wolfovasari@email.cz

 8. Kamarádka má teď miminko a já pro ni a pro malou vytvářím takový balíček s drobnostmi, takže se by mi do něj produkty hodily ♥
  Péťa (p.stenzelova@gmail.com)

 9. Balíček bych chtěla vyhrát pro dceru sestry mého přítele. Vím, že sestru jakékoli přírodní produkty vždy potěší, ale sama nemá moc peněz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.