18. Den | Flapjack

Dnes je Liberec naprosto dokonale zasněžený! Jak to dnes vypadá u vás? Doufám, že ten sníh nám vydrží i na Vánoce.  Co máme ale dnes v osmnáctém okénku? Znáte Flapjack? Skvělou ovesnou svačinku v podobě tyčinky, která nedrobí! Tento Flapjack je bez éček, umělých barviv a aromat. Hodí se jak pro dospělé tak i pro děti. Víte, že jedna tyčinka obsahuje 67% doporučené denní dávky vlákniny? Navíc tyhle tyčinky jsou od české firmy Rupa, která je vyrábí ve vlastní továrně v Praze. Ve hře je tedy dnes krabice plná tyčinek Flapjack!

flapjack

Abyste se do soutěže mohli zapojit, dejte „lajk“ fcb stránce Flapjackhttps://www.facebook.com/flapjackynedrobi/ + mé fcb stránce Gally – https://www.facebook.com/gallymadness/ a do komentáře mi napište jaké jméno máte na facebooku.

DALŠÍ INFORMACE

Soutěž

poběží každý den. Konec soutěže je vždy tentýž den ve 23: 59. Takto to bude probíhat každý den až do 24. prosince.

Zapojte se do soutěže!

Podmínky  v soutěži budou vždy individuální pro každý den. Zúčastnit se mohou ovšem pouze čtenáři, žijící v ČR. Soutěžit budeme na mém blogu a instagramu.

Vyhrál/a jsem?

Výherce vyhlásím druhý den po ukončení dané soutěže. Informovat vás budu vždy prostřednictvím e-mailu a pokud bude soutěž probíhat na instagramu, zkontaktuji vás zprávou do directu.

11 Replies to “18. Den | Flapjack”

 1. Barbora Červenková says: Odpovědět

  dobrý den, likuju nedrobivé tyčinky a Vaši stránku jako Barbora Francová 🙂 cervenkova.barbora@seznam.cz

 2. Jé, ty vypadaji supr 🙂 Jsem na Fb jako Sara Jeschkeova
  Sarushef blog

 3. Veronika Kocianová 🙂

 4. Vendula Nováková

 5. Lada Kunetková

 6. Elizabeth greenova

 7. Kristýna Kymplová

 8. Radka Hlavínová 🙂

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.