24. Den | Twisto.cz

Přeju Vám všem krásné a ničím nerušené svátky! Doufám, že Vám všem ta báječná nálada vydrží i v době, kdy svátky skončí! Dnes je tu i poslední adventní soutěž. Tentokrát věnovali dáreček do soutěže Twisto.cz. Určítě si někteří pamatujete, že jsem o téhle službě už párkrát psala. Twisto.cz je odložená platba. Twisto je platební metoda, stejně jako online platba kartou, převod nebo dobírka – jen je o dost lepší a chytřejší. S touto platbou se nyní setkáte na některých českých eshopech, se kterými Twisto spolupracují. Mezi nejznámější eshopy patří – Slevomat.cz, Dámejidlo.cz, Rohlík.cz, Knihydobrovsky.cz, Mixit.cz, Urbanstore.cz a další –  tady je jejich SEZNAM. Dnes už jsou o dost větší a nabízejí další služby, které najdete na jejich webu. Do soutěže věnovali Twisto účet s nabitou pětistovkou ( 500 Kč ).

Abyste se do soutěže mohli zapojit, napište mi do komentáře co byste si za pětistovku koupili + svůj e-mail.

DALŠÍ INFORMACE

Soutěž

poběží každý den. Začínáme vždy v 8:00 a končíme tentýž den ve 23: 59. Takto to bude probíhat každ den až do 24. prosince.

Zapojte se do soutěže!

Podmínky  v soutěži budou vždy individuální pro každý den. Zúčastnit se mohou ovšem pouze čtenáři, žijící v ČR. Soutěžit budeme na mém blogu a instagramu.

Vyhrál/a jsem?

Výherce vyhlásím druhý den po ukončení dané soutěže. Informovat vás budu vždy prostřednictvím e-mailu a pokud bude soutěž probíhat na instagramu, zkontaktuji vás zprávou do directu.komentáři jako kontakt. Pokud bude soutěž probíhat na Instagramu, budou výherci informováni do directu.

11 Replies to “24. Den | Twisto.cz”

 1. Rozhodně bych koupila knihy, pro přítele a pro mámu. 😊 Knihy jsou skvělé dárky a pokud ne knihy, tak Mixit a nebo nějaký skvělý zážitek pro někoho nejbližšího. 😇
  veronika.kocianova007@seznam.cz

 2. Nakoupila bych u dobré misky něco do bříška našim mazlíkům.

 3. Ahojky Dasi..

  Tak se jeste jednou pokusim, jelikoz tohle je vylozene lakava nabidka…

  Ze slevomatu bych si vybrala asi tohle..
  https://www.slevomat.cz/akce/1218730-stare-hrady-uvadeji-2-pohadkove-deskove-hry

  Na Damejidlo bych poridila par delikates na herni vecery s prateli..

  A na mixitu asi tohle..Mix ovoce..
  https://www.mixit.cz/namixuj-si/krupave-ovoce

  Zalezelo by na aktualni nalade, ale asi by vyhraly deskove hry.. Ty milujeme doma…

  v.e.r.d.a@centrum.cz

 4. Dobroty od Mixitu, jsou to totiž závislácké tubičky.

 5. Knihu v angličtině, už několikrát jsem o ní přemýšlela, ale stále jsem neměla tu odvahu, tak teď bych si jí konečně dopřála a dokopala se k tomu si jí koupit 🙂 .
  email: vendula.novakova18@seznam.cz

 6. Lucie Václavíková says: Odpovědět

  Nějaké dobroty na Mixit.cz, mňam!
  va.lucinka@seznam.cz

 7. Jak se znám, tak bych to utratila za knihy, protože těch není nikdy dost! Nebo třeba za nějakou masáž ze slevomatu, protože bych se potřebovala pořádně odreagovat 🙂
  simushka.ss@gmail.com

 8. Ja bych to vyuzila na nakup knih:)

 9. Pořídila bych si mix od mixitu 🙂

  strasacek111@seznam.cz

 10. Ahoj a krasne Vanoce, vyuzila bych ji v ramci slevomatu, tam nakupuji casto, maji tam vyborne jidlo nebo nejaky voucher na masaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.