4. Den | Před pikolou za pikolou

Přeju vám všem krásné pondělí. Doufám, že jste měli pěkný víkend. Já jsem ani letos nestihla připravit adventní věnec, vlastně jsem ho nikdy neměla. Doma jsme tuhle tradici nějak neřešili a teď když jsem s Ottou, tak mi to ani jednou nevyšlo. Nevadí. Co vy? Máte adventní věnec? Určitě jste zvědaví co najdete v dnešním okýnku. Dnešní dáreček věnovali do kalendáře Bookmedia.cz Je to kniha Před pikolou za pikolou od autorky Lindy Greenové.  Určitě vám tady nechci prozradit o co v knize jde. Každopádně jediné co vám můžu prozradit je, že jde o román, který se nachází na hranici psychologického dramatu a té největší noční můry, kterou si rodič může představit.  Abyste se do soutěže mohli zapojit,  podívejte se na můj instagram https://www.instagram.com/gallymadness/ kde najdete pravidla u poslední fotky k této soutěži

DALŠÍ INFORMACE

Soutěž

poběží každý den. Konec soutěže je vždy tentýž den ve 23: 59. Takto to bude probíhat každý den až do 24. prosince.

Zapojte se do soutěže!

Podmínky  v soutěži budou vždy individuální pro každý den. Zúčastnit se mohou ovšem pouze čtenáři, žijící v ČR. Soutěžit budeme na mém blogu a instagramu.

Vyhrál/a jsem?

Výherce vyhlásím druhý den po ukončení dané soutěže. Informovat vás budu vždy prostřednictvím e-mailu a pokud bude soutěž probíhat na instagramu, zkontaktuji vás zprávou do directu.komentáři jako kontakt. Pokud bude soutěž probíhat na Instagramu, budou výherci informováni do directu.
Výherkyní je instagramový profil @kachnizivot

One Reply to “4. Den | Před pikolou za pikolou”