5 způsobů jak si udělat čas pro sebe

jak-si-udelat-cas-pro-sebe-gallymadness

Mít čas pro sebe je hodně důležité. Představte si, jak si užíváte bublinkovou koupel, dobré jídlo, pití a své oblíbené seriály. Já mám své oblíbené rituály a rozhodla jsem se podělit se o ně s vámi.

Připravte si své oblibené jídlo | Teď na podzim mám velmi ráda bulgur s vepřovým masem a dýní. Ale přiznám se, že se moje oblíbené jídlo velmi často mění. Jeden měsíc ujíždím na sushi, druhý měsíc na všem co je z dýně…A co vy?

oblibene-jidlo-sushi-gallymadness

Udělejte si koupel se svíčkami | Představte si to…napustíte si vanu do vody  hodíte koupelovou podzimní bombu od Lushe, bublinky, přítímí, svíčky kolem…A nezapomeňte si donést něco dobrého k pití, případně čokoládu. Já mám třeba hrozně ráda takové ty bonbony od Lindtu.

Seriály a knihy | Sedět v křesle u oblíbeného seriálu a koukat na jeden za druhým…to je krásná představa! Máte svůj oblíbený seriál, který teď sledujete? Jestli chcete poznat něco nového, mrkněte sem, jsou tam skvělé tipy na seriály. Ale pokud máte radši knížky, tak sáhněte po rozečtené knížce. Co teď třeba čtete?

rewind-tipy-na-serialy-gallymadness

Hýčkejte se | Také máte rády pleťové masky, skincare, olejíčky, krémy… Já to tedy nepraktikuju každý den, ale jednou za týden si vždy ráda dám masku a dopřeju své pleti to nejlepší. Tentokrát jsem se rozhodla pro masku od Sephory. Co vy, jak to máte? Jak často si uděláte takovou chvilku pro sebe?

sephora-gallymadness

Dělejte co vás baví | Máte nějaký koníček, na který nikdy nemáte moc času? Teď je ta pravá chvíle, abyste si ten čas udělali. Mě vždycky hrozně bavilo malovat i když mi to nikdy moc nešlo. A tak jsem si nedávno koupila tempery, štětce a pustila se do toho. Je to skvělé odreagování. Člověk při kreslení objevuje zase jinou „tvář“ své kreativity.

malovani-gallymadness

 

7 Replies to “5 způsobů jak si udělat čas pro sebe”

  1. To miluji! Vana při svíčkách, klidná hudba (třeba na kytaru nebo na piáno) a přitom čokoláda.

  2. Máš to moc hezky sepsané. Já když mám čas pro sebe tak ho trávím různě, ale nejčastěji asi takové to hýčkání s maskou a nebo v kuchyni. U vaření a pečení se vždycky nejvíce odreaguji 😀

  3. Seriály a knihy, to je moje záležitost! Krásné fotky.

    1. A copak zrovna čteš? Děkuju <3

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.