6 webů, kde hledat práci v marketingu

job-snu-gallymadness

Než jsem začala pořádně (opravdicky) podnikat, spousta z vás jste se mě ptali, jak získat takovou práci jako mám já. Já vždy ve firmách pracovala na pozicích v online marketingu. Žádnou školu na to nemám a vše jsem se naučila sama a také na kurzech, které jsem navštěvovala.  Pokud víte, že vás tenhle obor baví a chcete ho dělat naplno, poradím vám, kde takovou práci sehnat. Najdete tu u mě 6 webů, ale samozřejmě jich existuje víc. Já jsem vybrala ty, které jsem sledovala já. Tak šup na to!

hledas-job-snu

  1. Startupjobshttps://www.startupjobs.cz/ díky tomuto serveru jsem pracovala v Twisto.cz, získala x nabídek od různých firem a také jsem tam ulovila svého dřívějšího klienta Hlídačky.cz. Je to velmi přehledný web, kde si založíte svůj profil a pak už jen můžete brouzdat a hledat práci svých snů. Samozřejmě vás mohou kontaktovat i firmy sami, když se jim váš profil bude líbit.
  2. Proudlyhttps://www.proudly.cz/ na tomto webu jsem nikdy práci ani talenty nehledala, ale vy to zkusit můžete!
  3. Onlinepeoplehttp://www.onlinepeople.cz/ velmi hezký web, kde najdete práci v velkých firmách jako je například Globus, Homecredit a další. Pokud si tam vytvoříte profil, tak je u onlineopeople zvykem, že pokud se hodíte na nějakou pozici, kterou zrovna nabízejí tak vám zavolají a popovídají si s vámi o vašich možnostech. Mám s nimi už jednu zkušenost a musím říct, že velmi pozitivní!
  4. Jobs – http://www.jobs.cz/ musím říct, že tento web se hodně polepšil a dnes tam najdete spoustu zajímavých pozic.
  5. LinkedINhttps://www.linkedin.com/ pokud chcete pracovat v marketingu, tak první věc, kterou udělejte – založte si na LinkedIn profil. Funguje to jako váš životopis. Já už 6 let nikam neposlala životopis v PDF, ale vždy odkaz na můj profil na LinkedIN. I na této síti je nabídka volných pozich ve velkých firmách. Výhodou je, že se na této síti můžete spojovat se zajímavými lidmi a vzniknou vám tak kontakty, které se budou určitě hodit. Můžete se mrknout na můj profil –  https://www.linkedin.com/in/dagmargallyasova/
  6. Easytask https://www.easytask.cz/ je skvělej web pro freelancery, kteří si zde mohou přivydělat. Firmy, či různé osoby tam přidávají různé poptávky – jako tvorby log, různé grafiky, administrativní práce apod. Párkrát jsem si tam už nějakou tu kačku přivydělala.
 BONUS – hledejte skupiny na facebooku, které se věnují marketingu. Velmi často tam firmy vystavují inzeráty. Třeba bych vám je v příštím článku mohla sepsat. Co říkáte?  Tak ať se daří a ulovíte práci snů. A pokud něco najdete, budu ráda když se mi pochlubíte.

6 Replies to “6 webů, kde hledat práci v marketingu”

 1. já mám zrovna za sebou proces hledání v tomto oboru a nepodařilo se. Skončila jsem u jiné práce. Nevím, jak najít práci v online marketingu, když bez zkušeností mě nechtějí zaměstnat, ale kde ty zkušenosti vzít, když mě bez nich nezaměstnají. Začarovaný kruh. Většina firem mi ani neodepsala a když už, tak jen, že chtějí někoho zkušenějšího. Můj sen je pracovat z domova, jako ty, ale to je opravdu asi nereálný bohužel.

 2. […] Velmi často jsem hledala klienty i pomocí webů, kde firmy nabízeli volná místa. Vyhlédla jsem si firmy, které hledali lidi na sociální sítě či e-mail marketing a těm jsem vždy zkusila napsat a nabídnout jim své služby. Tam je těch možností mnoho, jelikož v dnešní době je těch pracovních příležitostí v digitálním marketingu velká spousta. Musíte si ale dávat pozor, zda firmy hledají lidi na HPP či externě. Weby, kde najdete práci v marketingu najdete v tomto článku. […]

 3. 🙂 já hledám neustále k full timu nějaké ty brigádky jednorázové, zatím se nepoštěstilo. Takže i možná to, mě odrazuje od toho, jít na volnou nohu. Plus tedy si myslím, že ještě nemám ty znalosti. Kdy jsi poznala, že je pravý čas na to, jít na vlastní pěst?

  1. Ahoj, já tenkrát odešla ze zaměstnání ve chvíli, kdy jsem cítila, že už nikoho nechci poslouchat a že si práci chci dělat podle svého. Ono je to hrozně těžký…sama nevím. Prostě to rozhodnutí jednoho dne příšlo… a v duchu jsem počítala s tím, že to nemusí vyjít. To je tak na pokec u kávy. Musíš si to utřídit sama jestli na to máš, jestli za tvoje schopnosti bude moct někdo zaplatit nebo ne. Ovšem nikdy to nebude ideální..věci se pořád vyvíjej a pořád je co se učit.

  1. Tak super, nemáš zač! 🙂

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.