7. Den | Biooo.cz

Tak nám zbývá do Vánoc už jenom 17 dní. To ale utíká! Co mě ale nejvíc děsí je to, že nemám vymyšlené dárky a hlavně je nemám nakoupené. Jsem zvědavá, v kterém článku napíšu, že už je mám! Ale zpět k našemu kalendáři. Dnešní balíček do soutěže věnoval e-shop Biooo.cz Tento e-shop obsahuje produkty, které souvisí se zdravým životním stylem. To znamená bio kosmetika, ekologická drogerie, biopotraviny a spoustu dalšího!

Takže tam můžete vybrat i skvělé dárky na Vánoce. Mrkněte se sem. Soutěží se tedy o tyto produkty ⤵️biooo-eshop-gallymadness

 

Abyste se do soutěže mohli zapojit,  sledujte můj instagram https://www.instagram.com/gallymadness/ v poslední fotce na mém feedu najdete pravidla.

DALŠÍ INFORMACE

Soutěž

poběží každý den. Konec soutěže je vždy tentýž den ve 23: 59. Takto to bude probíhat každý den až do 24. prosince.

Zapojte se do soutěže!

Podmínky  v soutěži budou vždy individuální pro každý den. Zúčastnit se mohou ovšem pouze čtenáři, žijící v ČR. Soutěžit budeme na mém blogu a instagramu.

Vyhrál/a jsem?

Výherce vyhlásím druhý den po ukončení dané soutěže. Informovat vás budu vždy prostřednictvím e-mailu a pokud bude soutěž probíhat na instagramu, zkontaktuji vás zprávou do directu.komentáři jako kontakt. Pokud bude soutěž probíhat na Instagramu, budou výherci informováni do directu.
Výherkyně balíčku je Dominika M.