9. Den | Max-shop Fitness náramek

Krásnou sobotu všem! Tak jste právě otevřeli deváté okénko, ve kterém se skrývá dáreček od e-shopu Max-shop.cz. Tento e-shop má tradici už 20 let, jsou to specialisté na mobiní telefony. Mají skvělý e-shop, kde najdete spoustu smartphonů a příslušenství. V tomto e-shopu jsem dokonce kdysi pracovala. Byla to moje první práce, takže za ně dám ruku do ohně. Když si kupuji telefon něbo jakékoliv příslušenství, jdu právě tam, protože jsou poctiví, pečliví a opravdu specialisté ve svém oboru. Mají dokonce i menší prodejnu v centru Liberce v pražské ulici. Ale zpět k tomu dárečku. Do soutěže věnovali fitness náramek Xiaomi Mi Band 2.

xiaomi-mi-band-2-maxshop-gallymadness

Abyste se do soutěže mohli zapojit, sledujte můj instagram https://www.instagram.com/gallymadness/ a v poslední fotce na mém feedu najdete pravidla.

DALŠÍ INFORMACE

Soutěž

poběží každý den. Konec soutěže je vždy tentýž den ve 23: 59. Takto to bude probíhat každý den až do 24. prosince.

Zapojte se do soutěže!

Podmínky  v soutěži budou vždy individuální pro každý den. Zúčastnit se mohou ovšem pouze čtenáři, žijící v ČR. Soutěžit budeme na mém blogu a instagramu.

Vyhrál/a jsem?

Výherce vyhlásím druhý den po ukončení dané soutěže. Informovat vás budu vždy prostřednictvím e-mailu a pokud bude soutěž probíhat na instagramu, zkontaktuji vás zprávou do directu.
Výherkyní je instagramový profil @albinabrumbalova

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.