Bibloo VIP: získejte exkluzivní výhody

Znáte eshop Bibloo.cz? Najdete na něm samé prémiové značky oblečení jako je Aldo, Tommy Hilfiger, Replay, Superdry, Michael Kors nebo Versace Jeans. Osobně musím říct, že to je jeden z mála eshopů, který se mi líbí. Jejich web je naprosto přehledný, mají velmi intuitivní filtry a hlavně – pěkné oblečení. Není to eshop jako zoot, kde mě jejich výběr už opravdu nebaví, je tam miliarda věcí, miliarda filtrů, z kterých si člověk vlastně není schopen ani vybrat.

bibloo-vip-gallymadness

Teď ale k věci! Dnes Bibloo spustilo VIP členství s exkluzivními výhodami. A co se pod těmi výhodami skrývá? Myslím, že se to některým z vás bude líbit!

bibloo-vip

Že dostanete 10 000 Kč na nákupy? Ano těmito kredity zlevníte vše, co vám padne do oka. Dopravu máte na vše zdarma – i když si třeba budete chtít koupit jenom ponožky, tak za dopravu nic NEPLATÍTE. S Bibloo VIP budete mít přístup ke kolekcím, které budou pro vás až o 80% levnější. 

bibloo-vip

Jestli se vám Bibloo VIP líbí, můžete jej na 30 dní vyzkoušet ZDARMA a nebo si rovnou zakoupit plné členství.  Co získáváte, pokud vyzkoušíte Bibloo VIP zdarma na 30 dní? A co získáváte, pokud si zakoupíte plné VIP členství?

 bibloo-vip-2016

Takhle to vypadá ve vašem účtu, pokud se zaregistrujete na 30 dní zdarma. Při přihlášení jsem na účtu našla poukázky 1x 200 Kč a 2x 300 Kč.  Co na to říkáte, líbí se vám Bibloo VIP?

bibloo-vip

3 Replies to “Bibloo VIP: získejte exkluzivní výhody”

  1. Hmm, no vypadá to lákavě! 🙂

    1. Jojo, vypadá to dobře. Hlavně tohle se skvěle využije, pokud je někdo velký shopaholik 🙂

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.