Blendea – Moje zelené ráno

blendea-uvodni-fotka

Za poslední dva měsíce se v mém životě změnila spousta věcí. Protože mám za poslední rok 20 kg navíc, začala jsem cvičit. Zaplatila si fitko a trenérku. O tom už někteří asi víte. Beru to dost vážně. Chodím cvičit 4 – 5x týdně, změnila jsem jídelníček a nejím sladké tyčinky. Za to ale spotřebuju týdně spoustu vajíček. Nechci vám říkat, že to nebylo jednoduché. Naopak bylo to velice snadné. Když něco chcete, můžete všechno změnit během chviličky. Když jsem byla rozhodnutá vše změnit, chtěla jsem posílit i svoje zdraví a začít nějakou detoxikací. Internet je teď plný superpotravin a tak jsem si řekla, že něco vyzkouším. Už jen proto, protože jsem byla stále nafoukla a měla jsem špatné trávení. Vybrala jsem si Blendeu, protože je směsí zelených prémiových superpotravin jako je zelený ječmen, mladá pšenice, chlorella a spirulina. Koukáte jak blázni? To nic. Já taky vůbec netušila o co jde, ale zaujalo mě podání veškerých informací, které na webu uvádějí. Vše bylo jasné a přehledné a tak jsem neváhala a Blendeu jsem si za 499 Kč objednala.

blendea

Co se týče užívání – začala jsem s 1 lžičkou ráno a nalačno. Pak můžete přidat a užívat Bledeu 2krát denně. 1 lžičku zeleného prášku smícháte s 200 ml vody nebo džusu. Co se týče chuti zeleného prášku, narovinu vám říkám, že to nebude chutnat každému. Já jsem poprvé zkusila prášek smíchat s vodou a nechutnalo mi to. Tak nějak jsem to nemohla ani dopít. A tak jsem raději vyzkoušela prášek smíchat s džusem. To byla ta správná volba! Někdy jsem prášek smíchala i se smoothie a to bylo ještě lepší, protože chuť prášku nebyla skoro cítit.

blendea-supergreens

Blendeu jsem užívala měsíc a byla jsem celkem překvapená, protože už se mě nafouklé břicho vůbec netýká. Nic jiného jsem nespozorovala. Lépe se mi ráno vstává, ale může za to nejspíše kombinace všeho (cvičení, Blendea, zdravé jídlo, spánek). Nemyslím si, že Blendeu budu užívat stále, ale určitě si ji zase za 3 měsíce pořídím a budu se čistit! Moc by mě zajímalo, jestli s něčím takovým máte zkušenosti, budu ráda, když se o to se mnou podělíte v komentářích pod článkem. Díky!

One Reply to “Blendea – Moje zelené ráno”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.