Claro otevřelo showroom

claro.cz

Jak jsem trávila páteční ráno? Zavítala jsem na otevření nového unikátního showroomu claro na Národní 1022/27 v Praze.  A co nebo kdo je claro? Je to nádherný obchod, který je plný luxusních a originálních lamp, které jen tak někde nenajdete. Je to vlastně takový světelný butik. Zakladatelům vstoupila do hlavy myšlenka, že originální světla nemusí být přeci pro běžné smrtelníky cenově nedostupné – jak je to už zvykem. A tak Terezu Kouklovou a Petra Cichoně napadlo vytvořit značku showroom a eshop. Vzniklo claro = ve španělštině „jasně“.

claro.cz

Design světel je inspirovaný přirozenou přírodní krásou. Když showroom uvidíte, ucítíte samotnou přírodu – ať už tvarem,  materiálem či barvou.  claro se v žádném případě neřídí modními trendy, ale vlastním vkusem. Sama jsem byla překvapená – každá lampa, světlo bylo naprosto jedinečné. Když se podíváte blíž k zárovce – uvidíte, že je každá jiná. Pomalu už začínám přemýšlet, kterou si domů pořídím. A kdo nevěříte, běžte se tam určitě podívat.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

claro

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

One Reply to “Claro otevřelo showroom”

  1. […] nemohla odpustit vyfotit. Jestli si pamatujete, byla jsem na otevření jejich eshopu viz článek ZDE. Když vidíte jednu žárovku, tak vás tolik nezaujme, jako když jich máte pohromadě […]