Dobrý den, nemáte něco zdarma?

nemate-neco-zdarma

Dobrý den, nemáte něco zdarma? Nepřipadá vám to trošku směšný? Nevíte oč jde? Poslední dobou se setkávám s tím, že lidé mají stále potřebu chtít něco se slevou a nejlépe úplně zdarma.

Vysvětlíte mi někdo proč? Proč byste něco měli dostávat zdarma? Věci a práce prostě něco stojí. Co z toho budou mít ostatní, že vám něco dají zdarma?

Dnes to tak dělají téměř všichni blogeři (bavme se tedy o těch méně známých). Já bych chtěla taky tohle, proč jsem nedostala tohle i já? Bla bla bla. Přemýšleli jste, zda máte vůbec co nabídnout? Zda vaše návštěvnost stojí za to? Zda váš instagram stojí za to, aby si nějaká firma u vás koupila reklamu? Zkuste se nad tím zamyslet. Sepište si na papír, zda máte co nabídnout a pokud ano, napište si seznam, zkuste si vytvořit nabídku, která bude podložena nějakými čísly.

dobry-den-nemate-neco-zdarma

Víte, to že píšete dnes moc nikoho nezajímá, protože blogerů je tu fakt neskutečná spousta. Dnes musíte být hodně originální a mít zajímavý obsah aby si vás někdo všimnul. (Pokud nemáte kontakty, nebo sourozence youtubera či blogera) Není to nic proti někomu, jen bych byla ráda, abyste si to uvědomili. Dnes není nic zdarma a myslím, že za věci, služby či produkty bychom si měli normálně zaplatit a nečekat, že nám je někdo dá jen tak zadarmo. Takhle to prostě nefunguje… Rozumíte mi?

 

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.