Footshop: Tenisky, které ti vyluxujou kreditku

Footshop tenisky gallymadness

Hezký boty miluju! Podpatky moc nenosím, ale na hezké tenisky si potrpím. Poslední dobou se mi líbí tenisky ve stylu New Balance – takový ten sportovnější styl. Naposledy jsem si kupovala tyhle černé New Balance tenisky, které se hodí úplně, ale úplně ke všemu.  Opravdu, přísahám! Tyhle tenisky sladíte i s elegantní bílou košilí a modrými džínami. Fakt je miluju.

new-balance-u446bw

Teď ale k těm dalším novým láskám, které jsem si zamilovala na první pohled. Všechny kousky jsem vybírala z Footshopu, protože v tomhle eshopu, najdete vždy ty nejčerstvější tenisky, které se zrodí ve všech těch značkách, firmách, továrnách…však vy víte.

1. Reebok Classic Leather Perfect Split White/ Black-Gum – stojí 2 440 Kč – najdeš je tady.  Vypadají podobně jako ty moje New Balance tenisky. Řeknu vám, tyhle musím mít!

Reebok Classic Leather Perfect Split White/ Black-Gum

2. adidas Superstar 80’s Metal Toe W Core Black/ Core Black/ Ftw White – stojí 3 490 Kč – najdeš je tady. Myslím, že všichni tušíte proč se mi líbí. Tyhle Superstary jsou všechny hrozně pohodlné a dlouho vydrží. Tyhle si mě získali tou svou metalickou špičkou!

adidas-superstar-80-s-metal-toe-w-core-black-core-black-ftw-white

3. Vans OG Prison Issue LX (Suede/ Canvas) Lead – stojí 1 890 Kč – najdeš je tady. Tyhle boty od Vans mě dostali temi pásky na „sucháč“. Barva také není špatná a myslím, že k nějakým letním kraťáskům nebo kratším kalhotám budou moc pěkné!

vans-og-prison-issue-l-suede-canvas-lead

4. Nike W Air Max Thea Premium Leather Obsidian/ Obsidian-Digital Pink-Sunset – stojí 3 490 Kč – najdeš je tady. Kombinace černé a růžové je prostě G E N I Á L N Í! No ne? A ta zlato-oranžová tomu dodává šmrnc. Zatím nevím k čemu bych je nosila, ale myslím, že nějaký ten sport by tyhle tenisky unesly dobře.

nike-w-air-max-thea-premium-leather-obsidian-obsidian-digital-pink-sunset

5 Replies to “Footshop: Tenisky, které ti vyluxujou kreditku”

  1. Tak tie Tvoje čierne sú ozaj topka. Verím, že sa hodia k čomukoľvek. Aj mne by sa takéto zišli, budem si musieť nejaké čierne zohnať. Inak pekný výber tenisiek! 🙂

  2. Ta rainbow špička na těch Adidasech!!! Boží! 🙂
    EVERYTHIN KATE

  3. Ty poslední Nike se mi moc líbí. Mají fakt zajímavou kombinaci a to je moje 🙂

      1. Ten nadpis je teda přímo na můj bankovní účet 😀

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.