IKEA vybavení jídelního koutu

uvodnifotka

Ráda bych vám ukázala jak jsme si poradili s vybavením nového pronajatého bytu a kolik nás to stálo. Stěhovali jsme se tedy z pražské Hostivaře zpět do Liberce do bytu 2kk. Veškeré vybavení jsme nakoupili buď v obchodě Ikea či pomocí aplikace LetGo. K inspiraci jsme používali nápady a inspirace na webu IKEA a dále i jejich videa na YOUTUBE.

alpro-jidelni-kout

Takže pokud si nevíte rady, hledáte inspiraci a nechcete si platit designera, tak doporučuju shlédnout všechny tyto kanály. My jsme si zhruba nějakou naší představu kreslili na papír a vybavení jsme dávali tak nějak dohromady postupně a myslím, že se nám to podařilo! Pak už jsme si jen vytiskli na Ikea webu seznam věcí, které potřebujeme, omrkli jsme LetGo, zda ty věci někdo neprodává – případně jsme je nakoupili a pro zbytek jsme šli přímo do Ikei.

ikea vybaveni bytu jidelni stul

1. Barové černé židle STIG (pořizovací cena v IKEA je 2×299, 2ks židlí pořízeny na LetGo celkem za 500 Kčušetřeno 98 Kč)

2. Nástenný sklopný stůl NORBERG (pořizovací cena v IKEA je 799 Kč, my jsme jej zakoupili jako nový nerozbalený na LetGo za 200 Kčušetřeno 599 Kč)

3. Bílé nádobky SUNNERSTA (pořizovací cena v IKEA je 15 Kč)

4. Tyč na nádobky SUNNERSTA (pořizovací cena v IKEA je 39 Kč)

5.  Nástěnná police LACK (pořizovací cena v IKEA je 349 Kč, pořízeno na LetGo za 300 Kčušetřeno 49 Kč)

6. Policový díl ALBERT (pořizovací cena na IKEA je 269 Kč)

7. Krabice do police VARIERA (pořizovací cena v IKEA je 79 Kč)

8. Nasazovací koš OBSERVATÖR (pořizovací cena v IKEA je 49 Kč

9. Plastová krabice SOCKERBIT (pořizovací cena v IKEA je 49 Kč)

Celkem 1835 Kč

jidelni-kout-gallymadness

ulozne-krabice