Jak se věci mají?

jak-se-veci-maji-uvodka

creative-heads-dagmarAhoj všichni co mě čtete a sledujete co dělám, tvořím a jaký život žiju. Nějaký čas tu nebyl žádný nový článek, ale bylo to jen díky Creative Heads.

PRÁCE

Měli jsme dost práce. Začaly se nám ozývat firmy, podnikatelé a tak jsme pořád někde cestovali a schůzovali. Podařilo se nám domluvit 2 nové spolupráce, takže z toho máme velkou radost. Jedna z těch firem je dokonce Mall.cz. Což je teď pro mě asi jeden z největších gólů. Jo, mám velkou radost. Řekla bych, že se nám zatím celkem fajn daří. Největší strach jsem měla právě z toho, že nikdo nebude stát o naše služby. To má asi ale každý podnikatel, OSVČ nebo freelancer.

VOLNÝ ČAS A PENÍZE

Začala jsem navíc do toho dělat papíry na auto a na velkou motorku, což bude asi na dlouho, ale už se těším! Chci konečně už řídit a nejvíc motorku. Toužím si totiž letos koupit novou KTM Duke 390 2017. Víte spousta holek a vůbec lidi mají potřebu kupovat si věci, které k životu vůbec nepotřebujou. Já  už nenakupuju vůbec oblečení. Přestala jsem s tím, když jsem tenkrát přijela z Londýna. To je zhruba 4 roky. Přestala jsem jako šílená nakupovat milióny hadrů. Nic mi to totiž už nepřineslo, neměla jsem z toho radost a hlavně jsem v tom nic hlubšího neviděla. Poslední dobou investuju spíš do vzdělání. Být freelancer není sranda, musíte se vzdělávat abyste nezakrněli a hlavně aby vás nedoběhla konkurence. Musíte se pořád zlepšovat, protože spousta věcí se pořád mění, spousta věcí a nových informací přibývá. Takže investuju svý peníze do kurzů, konferencí, přednášek, videokurzů nebo knížek.  A za co ještě utrácím peníze? Za zážitky. Ty vám totiž nikdo nevezme a nikdy se jen tak nevymažou, nezmizí a neroztrhají se jako džíny, které pak akorát můžete vyhodit. Proto si chci koupit i tu motorku, je to něco co miluju a co mi přinese spoustu nových zážitků, zábavy a možná i nových přátel.

ktm-duke-390-2017
Zdroj: http://www.cycleworld.com/

VZTAHY

Často se mě známí ptají jak můžem s Ottou pracovat spolu…Vždyť spolu bydlíte a ještě pracujete, to musí být šílený. Nehádáte se furt? Já bych tohle nemohl/a…. Né, my jsme naprosto OK. Nehádáme se, když máme každý jiný názor, tak si ho řekneme a co se týče práce, snažíme se udělat ten nejlepší kompromis.

dagmar-otto

MOJE HUBNUTÍ

Cvičím jak blázen už od ledna, tak 4-5krát týdně. Dodržuju jídelníček, nejím žádný cukry, nesladím si kafe, nepiju latté a dokonce jsem to kafe dost omezila. Bohužel váha se nehnula. Zašla jsem ke svý lékařce, štítnou žlázu mám v pořádku, veškerý testy dopadly dobře. Poslala mě proto ke specialistovi. V polovině května jedu do Prahy k jednomu endokrilogovi. Jsem zvědavá co mi poví, protože jsem z toho dost zoufalá.

snidane-gallymadness

PLÁNY

Teď chci co nejdřív dodělat řidičáky a koupit si motorku. Teď už snad bude i lepší počasí, takže doufám, že budeme s přáteli podnikat mnohem více výletů. Začalo nás teď s Ottou objíždět různá místa v ČR. A co vy? Jaké máte plány?

2 Replies to “Jak se věci mají?”

  1. Gratuluji k pracovním úspěchům a ať ti vše dobře dopadne! :))

    1. Moc ti děkuju Káťo! 🙂 Jsi hodná!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.