Jak získáváme klienty v Creative Heads

jak-ziskavame-klienty-creative-heads

Jak někteří možná už víte, Creative Heads je můj nový web, který jsme konečně v listopadu spustili. Creative Heads je taková má prezentace. Prezentace toho, co dělám, co umím a čím se živím.

creative heads-marketing-gallymadness

Creative Heads je projekt, který jsme dali dohromady s Ottou. Otto mi pomáhá a pracuje se mnou. Specializujeme se převážně na sociální sítě a email marketing. Jsou to věci, kterým rozumíme a kterým se věnujeme každý den. Nechceme firmám nabízet miliardu služeb, o kterých víme jen 40% ze 100%. Chceme věci dělat dobře, správně a tak, aby byly obě strany spokojené.

Když jsme web spustili, bylo jasné, že nás hned neosloví deset firem. Proč? Protože jsme neřešili žádnou placenou propagaci, reklamu ani PPC. Chtěli jsme to na začátek zkusit bez nějaké investice. Nejjednodušší co mě napadlo, bylo sdílet naše webové stránky ve fcb skupinách, které se orientují na marketing a obecně digital. Dále jsme sdíleli náš web i na svých LinkedIn profilech nebo Twitteru.

sdilej creative heads gallymadness

Nečekali jsme dlouho a začali nám chodit poptávky. Nebylo jich deset, ale 3. A z těch 3 firem jsme zaujali 2. Což byl pro nás úspěch. K dnešnímu dni přibyly další poptávky, na kterých teď pracujeme. Kromě toho si děláme průzkum v našem okolí a sledujeme jak firmy pracují s email marketingem a sociálními sítěmi. A protože nechci čekat, až si nás někdo všimne, oslovuji firmy, které se mi líbí a mají nějaký potenciál pomocí e-mailu. Je to pro nás ten nejjednodušší způsob, který i skvěle funguje. Pokud vytvoříte dobrý e-mail se skvělým předmětem, tak vám všichni odpoví. A v našem případě se to skvěle daří. To byste opravdu nevěřili, co dokáže udělat dobře napsaný předmět v emailu. 

email-creativeheads-gallymadness

Takže abych to shrnula, momentálně fungujeme 2 měsíce a získali jsme 2 nové klienty. Doufám, že to bude dobře pokračovat a že se budeme potkávat se zajímavými lidmi a firmami. Až se zase někam posuneme, dám vám vědět.

A pokud jste ještě neviděli naše webové stránky, najdete je zde. Můžete se stát i našimi fanoušky na FCB – kde sdílíme zajímavé tipy, instagramové profily či zajímavé články. Naše FCB stránka zde. Díky!