Jarní očista se 7th Heaven + soutěž

Jaro vždycky vyzývá k tomu začít s něčím novým. Na jaře jsou ale nejoblíbenější očisty. Já sama vždycky na jaře cítím, že mám plné zuby jídla a potřebuju se pročistit, dát si chvíli pauzu. To samé ale potřebuje i moje pleť. Zima a mráz jí dá vždy zabrat a jak víte s pletí mám problém vlastně pořád. Stále hledám cesty, jak svoji pleť čistit a jak se o ni starat. Zkouším teď takovou jarní očistu své pleti. Každý druhý den čistím svou pleť s pleťovými maskami 7th Heaven. Určitě je všichni znáte, najdete je téměř ve všechn drogeriích a poznáte je podle jejich barevného obalu. Chtěla bych vám předat o této značce více informací, protože jsem si je oblíbila a byla jsem překvapená z výsledku.

Proč vyzkoušet pleťové masky 7th Heaven?

 • jsou vegetariánské
 • mají certifikát od světové organizace PETA – bojují za práva zvířat
 • základní složky masek jsou přírodní
 • některé masky obsahují dřevěné uhlí – které se spojí s toxiny a napomáhá odstraňovat přebytečný kožní maz a nečistoty z pórů
 • více než 30 let tradice v 87 zemích světa
 • neobsahují lepek ani parabeny
 • jejich uhelná maska získala zlaté ocenění Pure Beauty Awards 2016

7th heaven Uhelná slupovací maska

Připravte svou pleť na naši Uhelnou slupovací masku a odhalte díky ni čistou a s věží tvář. http://www.pre-wo.cz/montagne-uhelna-slupovaci

Zveřejnil(a) 7th Heaven dne 20. únor 2018

Nejvíce spokojená jsem byla s uhelnou slupovací maskou, která je pro problematickou pleť – což je přesně můj případ.  Tahle maska obsahuje kaolínový jíl a díky dřevěnému uhlí odstraňuje z pleti toxiny. Po sloupnutí byla moje pleť čistá hebká a bez odumřelých kožních buněk.

Všechny ty uhelné masky na mou problematickou pleť fungují skvěle, jediná maska s kterou jsem si moc nesedla byla ta nejvoňavější čokoládová, bahenní maska. Prostě jsme si nesedly, pleť jsem měla mastnou a necítila jsem se po ní moc dobře.

Bude mi 27 a příjde mi, že má pleť je stále ještě v pubertě. Já tomu kdysi nepřikládala takovou váhu, nepoužívala jsem žádné masky, ani čistící produkty. Proto to tak asi i dopadlo. Proto si myslim, že péče o pleť je důležitá. Během dne vám to zabere pár minut a vaše pleť vám bude vděčná.

Soutěž o pleťové masky 7th Heaven

Chcete vyhrát a vyzkoušet si pleťové masky 7th Heaven? Napište mi proč byste chtěli vyzkoušet tyto masky a přidejte ke komentáři svůj e-mail. Soutěžíme o 3 balíčky plné masek do neděle 1. 4. 2018. Výherce budu kontaktovat prostřednictvím e-mailu, který zanechá v komentáři.

7 Replies to “Jarní očista se 7th Heaven + soutěž”

 1. Zapojuji se do soutėže s nadějí, že by konečně něco na mou pleť pomohlo. Měla jsem velké problémy s pletí, teď je to sice klidnější, ale pořád ne ono. Masky vypadají opravdu lákavě a já na něj slyším stále chválu od okolí. Ta čokoládová 😮😍

 2. Simona Zahrádková says: Odpovědět

  Ahoj, tyto masky mě velmi lákají, čtu na ně v podstatě samé pochvalne recenze. Moje pleť je mastná, někdy i problematická, takže důkladné vyčištění jen uvítám. Navíc se mi i líbí prezentace značky.

 3. Já bych masky moc ráda vyzkoušela, protože jednak značku neznám a určitě bude fajn zkusit něco nového. A pak taky že masky jsou veganské a základní složky jsou přírodní, což mám na kosmetice moc ráda, jelikož si člověk neplácá na obličej ještě zbytečnou chemii.
  mygoldenmind@seznam.cz

 4. Chtěla bych mojí pleti dopřát taky něco nového a lepšího. Mám ji problematickou a chtěla bych ji mít zdravější 🙂

 5. Andrea Počepická says: Odpovědět

  Měla jsem hodně stresové období a ráda bych svojí pleti dopřála nějakou odměnu za to jak teď trpěla.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.