Letní MUST-HAVE podle Dagmar

letni-must-have-gallymadness

Každé léto hledám produkty, které mi pomáhají přežít všechny ty slunečné dny. V tomhle období jsme dost často na cestách, protože neradi sedíme doma. Většinou léto trávíme na motorkách, ale letos jsme dali přednost cestování v autě. Je to pohodlnější a vzhledem k přibývající práci, potřebuju pohodlí a hlavně prostor na práci.  Ale zpět k mým musthave produktům. Vybrala jsem skutečně pouze ty, které používám denně a ty, které jsem si oblíbila. Určitě taky máte svoje MUST HAVE a tak budu ráda, když se o své tipy podělíte se mnou a s dalšími čtenáři. 

TANGLE TEEZER

Proč tenhle kartáč na vlasy? 1. Zaujal na první pohled 2. Je malý a skladný 3. Opravdu skvěle rozčeše vaše vlasy 4. Vyzkoušejte s ním masírovat hlavu vašemu příteli. Zamiluje si to. Fakt, mám to už vyzkoušené. 

Tangle Teezer stojí 163 Kč a pořídíte ho TADY 

tangle-teezer-notino-gallymadness

TĚLOVÝ SPREJ VICTORIA’S SECRET AQUA KISS

Proč Aqua Kiss? Vůni tohoto spreje mám spojenou s jednou mou velmi skvělou kamarádkou, se kterou jsme kdysi bydlely. Pamatuju, že si ho snad tenkrát přivezla z Anglie a já si tu vůni zamilovala. Nedávno jsem si na tenhle sprej vzpomněla a našla ho na Notino.cz. Tenhle sprej je skvělej hlavně proto, protože jeho vůně opravdu vydrží celý den.

Victoria’s Secreat Aqua Kiss stojí 299 Kč a najdete ho TADY

victoria-secret-aqua-kiss-gallymadness

KALLOS LAB 35

Velmi často po fénování nebo po žehlení, jsou moje vlasy roztřepený do všech stran, vypadají suše a přesně proto, jsem si vybrala tento vyživující olej. Aplikuju si ho vždy hned potom, co si vysuším vlasy nebo po vyžehlení. Hezky voní a moje vlasy krásně zjemní. Jediné co mi na tomto balení vadí, je jeho aplikátor, z kterého mi vždy olej vyteče. Stane se to vždy, když jej sebou někam nosím, v tašce, v kufru, kdekoliv. Nemá žádný uzávěr. Dá se zamknout otočením do strany, ale stejně z něj vždy teče.

Kallos Lab 35 stojí 88 Kč a najdete ho TADY

kallos-lab35-notino-gallymadness

EUCERIN 30 SUN FLUID

Tuhle emulzi, která chrání vaši pleť před slunečním zářením a spálením jsem objevila náhodou v lékárně Dr.Max. Nadchlo mě, že emulze krásně zmatňuje. Navíc je pro smíšenou pleť a nenechá na vaši pleti mastný film. Jediné co mi vadí je opět aplikátor, jelikož se emulze velmi špatně nanáší.

Eucerin 30 Sun Fluid stála 250 Kč a pořídíte ji v lékárně Dr. Max

eucerin-gallymadness

BROW ARTIST LOREAL PARIS

Tohle léto jsem se více zaměřila na své obočí. Nechala jsem si jej poprvé upravit v Sephora Brow Baru a hned poté jsem začala řešit, jak si budu upravovat obočí sama doma. Náhodou jsem narazila na tenhle skvělej produkt od Loreal Paris. Je to taková řasenka na obočí, která obsahuje kartáček a šteteček na obarvení. S výsledkem jsem moc spokojená.

Brow Artist Loreal Paris stojí 222 Kč a najdete ji TADY 

loreal-brow-artist-gallymadness

 

2 Replies to “Letní MUST-HAVE podle Dagmar”

  1. Tangle Teezer! Ten už sháním delší dobu, díky za odkaz 🙂

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.