Lidská síla mi ustlala postel

lidskasila-uklid-bytu

Někteří už asi víte, že služby, které mi usnadní život naprosto miluju! Někdo si myslí, že jsou takové služby drahé. Ale já se začala na tyto věci koukat z jiného pohledu. Když jsem si spočítala, kolik hodin trávím uklízením svého bytu… kuchyň, linka, spotřebiče… pak zase koupelna, pokoj na spaní… Ááárh to je taková spousta špatně stráveného času, že to není ani možný. Mě úklid nebaví. A místo úklidu dělám raději zábavnější věci, nebo pracuju. Rozhodně nejsem nějaký snob. Samozřejmě, že doma uklízím. Ale takové ty velké úklidy, kdy se snažíte uklidit i ty nejméně dostupná místa, tak to fákt nedávám…

Když jsme se vrátili po dovolené na motorce, řekla jsem si, že by tu mohl uklidit už někdo jiný a že vyzkouším Lidskou sílu. Lidská síla je služba, která vám ušetří starosti s úklidem vaší domácnosti nebo kanceláře.  Fungují v Praze v Brně a v Plzni. Víc vám napoví jejich video.

 

lidska sila obejdnavka ukliduJá vám povím o tom jak jsem si úklid objednala, jak to probíhá a kolik mě to stálo.

Ideální je nejdříve se zaregistrovat. Pak jsem přešla ke kroku objednat. Tam zadáváte, kolik hodin úklidu potřebujete, zda potřebujete vyžehlit a umýt okna. To vše je čistě na vás. Co se týče zadávání hodin u úklidu, tak nejméně si můžete objednat 3 hodiny.

 

lidska sila uklid domacnosti

Dále zadáte PSČ dle vašeho bydliště a poté vám nabídnou volné časy, kdy si můžete úklid objednat. Můžete si zvolit, zda chcete úklid provádět pravidelně či jednorázově. Já pro začátek zkusila jednorázový úklid. Přeci jen jsem si chtěla nejprve službu vyzkoušet. Od toho se samozřejmě pak odvíjí i cena. V objednávce nechybí ani políčko pro vzkaz, který chcete vyřídit dámě na úklid. A to je všechno. Pak už jen vyplníte takové ty klasické údaje.

Poté bych vám doporučila projet si seznam prostředků, které doma musíte mít. Většinu jsem měla, jediné co jsem dokupovala byly rukavice a kuchyňské utěrky. V den úklidu přišla slečna Klára přesně na čas. Ukázala jsem ji mycí prostředky, upozornila jsem, že bych byla ráda aby byla koupelna perfektně uklizená, připravila jsem nové ložní prádlo na převlečení postelí a v klidu odešla. Jo, přesně tak, odešla jsem. Řekla jsem Kláře ať po sobě pouze zabouchne dveře. Já už jsem si pak frčela na pracovní schůzku. Řeknu vám, byl to báječný pocit. Úklid trval 3 hodiny. Když Klára úklid dokončila, poslala mi SMSku. A když jsem se k večeru vracela domů a blížila jsem se ke dveřím, které jsem pomalu odemykala, cítila jsem příjemou vůni. Byla to opravdu vůně čistého domova. Všechno bylo krásně voňavé a čisté. Hned jsem se byla všude podívat a fákt bylo uklizeno.

lidska sila uklid bytu

Na posteli jsem už našla jen složenou košilku z papíru, který když jsem otevřela, tak zde bylo vypsáno, co všechno Klára uklidila. Byla převlečená a ustlaná postel, uklizená koupelna, uklizená kuchyň, umytý vnitřek trouby a mikrovlnky. vysáte a umyté podlahy. Co vám budu povídat, parádička. A to všechno pouze za 507 Kč. Opravdu to stálo za to. Během úklidu jsem mohla odejít a vklidu řešit své pracovní věci a nemusela být ve stresu, že až příjdu domů, tak buď ten bordel budu muset x hodin uklízet, nebo ho tam nechám a zítra to bude ještě horší…

Kdo už nechce být ve stresu, nebo ho nebaví uklízet jako mě, tak to určitě vyzkoušejte. Já do toho jdu znovu,

3 Replies to “Lidská síla mi ustlala postel”

  1. Jsem taky pro Liberec! Šla bych také do nich.

  2. Naprosto souhlasím. Jsem z menšího městečka, kde tyto služby nefungují, ale kdyby ano, šla bych do toho.

  3. Tak to vypadá fakt skvěle! Škoda, že neuklízí taky v Liberci, hned bych je doma uvítala…:) Nechápu jak někdo může říct, že by mu doma vadil cizí člověk a kdyby šahal na jeho bordel…:D mně fakt ne..:)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.