Maxshop | Kryty Karl Lagerfeld

Víte, nikdy jsem pouzdrům nebo krytům na telefon nevěnovala tolik pozornosti. Pro svůj telefon jsem bez rozmyslů požadovala kryt, který telefon ochrání, který bude prostě spíše funkční než neodolatelně krásný. Tento týden jsem se ale dostala díky eshopu www.max-shop.cz,  ke krytům s motivem slavného návrháře Karla Lagerfelda. Abych pravdu řekla, tyhle kryty mě dostaly.

karl-lagerfeld-kryt-mnau_2

Pouzdro Karl Lagerfeld Peek a Boo TPU zadní kryt pro Apple iPhone 7 – 399 Kč najdete ho tady: http://bit.ly/KLPeekaBoo 

Moc se mi líbí jejich design, barevné provedení a navíc jsou i dost příjemný v ruce. Co se týče kvality, neřekla bych, že tyto kryty budou kvalitnější než originální kryt od Applu, který mám nyní na svém telefonu. Tomu totiž věřím na 100% . Ale úplně bych tyto kryty kvalitou neshazovala. Tyto kryty jsou převážně na Apple Iphone 7, ale najdete kryt i pro Iphone 5S či SE. Docela by mě zajímalo, který kryt byste si vybrali vy. Pro mě to je těžké rozhodování, který je hezčí..

karl-lagerfeld-kryt-kocka-max-shop

Pokud jste z Liberce a okolí, kryt si můžete objednat online a ZDARMA vyzvednout na jejich prodejně, která je v centru Liberce v Pražské ulici. Mají velmi příjemnou obsluhu, která vám se vším ráda pomůže. Neříkám to proto, protože jsou nyní mými klienty, ale protože je znám a mám s nimi velmi dobré zkušenosti a hlavně v max-shopu jsem dostala své první HPP a po roce a půl práce u nich vím, že vše dělají poctivě!

Pouzdro Karl Lagerfeld Choupette Stewart TPU zadní kryt pro Apple iPhone 7 zlatý – 399 Kč najdete ho tady: http://bit.ly/KLChoupette

karl-lagerfeld-kryt-kocka_1