Městské batohy Braasi Industri

Jestli se pohybujete po městě, jezdíte na kole, nebo hodně cestujete, Braasi Industri a jejich batohy si zamilujete. Tato značka vyrábí opravdu pěkné batohy do města, které jsou inspirovány jednoduchostí horolezeckého vybavení z 80-tých let. Nemají žádné extra kapsy a potisky nebo nějaké zlaté přezky. Jsou naprosto jednoduché a minimalistické. Batohy vyrábějí v Praze a materiály z kterých jsou vyrobeny, jsou z České republiky. Co se týče cen, za pěkné věci si hold musíte připlatit – najdete u nich batohy v cenové relaci od 2.000 Kč do 4.500 Kč. Proč vám vůbec píšu o městských batozích?  Protože nenosím kabelky a kamkoliv kam jdu, ať už je to schůzka, výlet do Prahy, výlet kamkoliv – nosím batoh. Hodím tam notebook, diář, svačinku, Manu, peněženku a razim ven! A tento styl Brassi Industri mi neskutečně sedí. Co vy? Nosíte batohy nebo máte radši větší kabelky?

Černý nepromokavý Noir batoh za 2.481 Kč – najdete ho tady.

Bílý dámský batoh Purista, do kterého dáte jak noteebok, tak vše potřebné pro vaše cesty. Stojí 2.481 Kč a najdete ho tady.

Můj favorit – batoh Wicker s nastavitelnou nylovou sítí. Za tímhle batohem se zaručeně každý otočí. Za tento opravdu moc pěkný batoh si sáhnete i hloubš do kapsy, stojí  4.557 Kč a najdete ho tady.

 

 

2 Replies to “Městské batohy Braasi Industri”

  1. Milujem minimalizmus. Tieto batôžteky sú úžasne, na môj vkus (jediné čo nosím je mobil, peňaženka a kľúče) je príliš veľký, ale na nejaké väčšie výlety si to viem predstaviť. 🙂
    Kristyn Marama

  2. Já na batohy moc nejsem, ale tyhle vypadají úžasně a originálně!

    Měj se krásně!

    http://www.bygabra.cz/