Moje apps v roce 2018

Dnes vám ukážu aplikace, které mám v telefonu abych tvořila lepší fotky, žila zdravěji, byla produktivnější a byla lepším člověkem stejně jako většina pracujích žen.

Protože se s Ottou jmenujeme Creative Heads a naše práce si kreativitu vyžaduje, pořád se snažíme něco vymýšlet. Tyhle věci často přicházejí, když jsme na cestě na schůzku, když jedeme v autě nebo sedíme venku na kávě. Né vždy mám sebou papír a tužku a tak si své nápady píšeme do základní aplikace od Applu a to je aplikace Poznámky. Je to ta nejvíc easy aplikace, díky který si poznámky můžeme sdílet – a poznámky, které si v telefonu zapíšeme, se nám propíšou i do notebooku, což je pro nás TOP! Využívám je například i pro instagram – zapisuju si tam hashtagy, které používám u různých profilů svých klientů, ale i u sebe. Abych je nemusela složitě furt vypisovat jeden po druhém, tak si je tam jednoduše všechny používané zkopíruju a jednoduše vložím do příspěvku.

Když už jsme u toho instagramu. Poslední dobou tam trávím spoustu času. Musím říct, že facebook pro osobní účely už ani moc nevyužívám. No a protože si na fotkách pro instagram dávám záleežet, používám na úpravu fotek Lightroom CC. Zkoušela jsem už hodně aplikací, ale tahle mi sedí nejvíc a používám ji už asi rok. Veškeré fotky, které vidíte u mě na instagramu, tak jsou upravené v této aplikaci. Na instagramu mě najdete pod přezdívkou @gallymadness.

lightroomcc-gallymadness-aplikace-2018   

S tím souvisí další aplikace, bez které bych už fotky na instagram nepostovala. Je to aplikace Plann, díky které můžu plánovat své příspěvky na instagramu. Díky ní, vidím jak by feed vypadal. Pokud chcete udržovat nějakou linku, barvu, atp. tak si tuhle aplikaci stáhněte, určitě vám pomůže.

   

A protože je nový rok a s novým rokem chce každý hubnout, tak jsem opět začala používat aplikaci Seven – 7 minute workout. Je to skvělá aplikace. Nastavíte si jak často chcete cvičit, zda chcete hubnout, být fit nebo nabrat svaly, atd. Moc se mi líbí, že při workoutu vidíte, jak se cviky provádí. Existuje i placená verze, kde máte více možností.

    

No a protože potřebuju mít svou práci všude a to i v telefonu, používám aplikaci Teamwork – díky které komunikujeme s našimi klienty. Máme tam různě přiřazené úkoly, zprávy, atd. Je to za mě nejlepší aplikace na správu úkolů a komunikaci s klientem.

Další aplikace, které používám denně a nemůžu bez nich existovat – Počasí, Gmail,  Instagram, Facebook Pages Manager, Google Analytics,  Repost, Olympus Share, FIO Internet banking, Jízdní řády.

Bez jakých aplikací byste nemohli existovat vy?

10 Replies to “Moje apps v roce 2018”

 1. super tipy na appky 🙂 lightroom pouzivam aj ja a je skvely!

  Viki Ceglédyová

  1. Díky! Já bez lightroomu nemůžu už být 😀

 2. Díky za tip na ten plánovač k Instagramu, to vypadá hodně užitečně 🙂 Facebook taky využívám minimálně, spíš jen Messenger a občas projíždím zeď. Instagram a Twitter mám momentálně nejraději ze sociálních sítí. Jinak já se neobejdu bez Spotify, běžných mobilních aplikací a aplikace ženského kalendáře. 🙂

 3. O aplikaci Lightroom CC slyším poprvé a musím se přiznat, že zatímco píšu tenhle komentář, tak už se mi stahuje. Ráda zkouším nové aplikace, protože přeci jen trávím na telefonu dost času a někdy jsou ty aplikace hodně praktické. Děkuji za tip!
  Já jsem prakticky každý den na instagramu a messengeru, to hlavně kvůli komunikaci s přáteli. Dále využívám často i aplikace od Nike (tedy Nike+ Run Club a Nike Training Club). Vzhledem k tomu, že studuji němčinu, tak se neobejdu bez offline slovníku a v poslední době se také snažím meditovat s aplikací Headspace. Při dlouhých chvílích doporučuji si s kamarádem zahrát hru Reactor.

 4. Tak to máme dost podobné – jen místo Plann použím Planoly. Instagram a Lightroom jsou moji nejlepší kamarádi. 🙂

 5. Fajn tipy, na ty aplikace se jdu ihned podívat 🙂

 6. Já nikdy nevyužívala aplikace jako Plann, ale poslední dobou je vídám všude. Dám na tebe a zkusím si ji stáhnout a používat 🙂 Jinak já se neobjedu bez Instagramu, Idosu, Olympus share, Zdraví a nějakých aplikací na úpravu fotek. Mám jich víc a používám je vždy jak se mi chce. Taky mám v mobilu kalorické tabulky, ale ty spíš ťukám u počítače.

 7. Já mám ráda Snapseed nebo VSCO, InShot, Loopsie, Quik, Easy Home offtake, Soundcloud, Spotify, InsSwipe, Story cutter atd 😀 je toho nějak hodně..

 8. Pěkný článek o jistě užitečných aplikacích.Za mě je Facebook hůře použitelný se spoustou otravného balastu kolem.Zlatý Instagram, který je rozhodně mnohem přívětivější, přehlednější a mohu ho jen a jen doporučit.

  Pokud někdo řeší navigaci a nemá třeba ani mobilni data, tak doporučuji aplikaci mapy Google, ve které jdou stáhnou mapy celého světa přímo do mobilu a vše zcela zdarma. (ツ)

 9. Já mám ještě moc ráda lifestylovou You, pak na hudbu Spotify, na medatici Calm nebo Headspace a na hodnocení filmů csfd 🙂

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.