Na motorku pohodlně a teple

Jaro je konečně tady a my konečně můžeme zase jezdit na motorce. Stačí když je nad nulou, není žádný sníh a my můžeme zase jezdit. Každopádně se musíme vždycky pořádně obléct. Někdy samotné moto oblečení nestačí a musíme vrstvit. Oba nosíme moto oblečení značky Revit a letos jsme pořídili i nové termo prádlo. Termoprádlo na motorku prostě musíte mít. Kdo ho na motorku nenosí, neví o co přichází.Letos jsme narazili na značku Engelbert Strauss. Krom toho, že dělají pracovní oděvy, tak šijí i termo prádlo.  S Ottou máme zkušenost, že firmy, které se specializují na pracovní oděvy mají vždy kvalitní oblečení. Takže nám nesměli chybět následující kousky.

Otto si velmi pochvaluje pohodlné funkční Modal boxerky. Mají prý skvělej střih a jsou pohodlné.  A co je důležitý zmínit, tak to je hlavně cena. 2 ks v balení stojí jen 520 Kč.

Já si zase naprosto zamilovala termo legíny Long Pants semaless. Jsou neuvěřitelně jemňoučký, chtěla bych je nosit pořád…a hlavně mi díky nim není na motorce zima. Opravdu skvěle zahřejí. A za tu cenu jsou opravdu úžasný!

A samozřejmě mi do kompletu nesmělo chybět termo tričko s dlouhým rukávem. Vybrala jsem si toto na obrázku. Má větrací zóny, je bezešvé a ten materiál je opravdu skvělý. Stálo 749 Kč.

Toto termo prádlo má super vlastnost a to FIBERtwin® BASIS. Což jsou vysoce výkonné produkty, pro rychlou absorpci a odvod vlhkosti.  Pokud budete nakupovat termo oblečení, dbejte na to, aby vám nebylo zbytečně velké. Musí vám sedět přesně a hlavně vám musí být příjemné. Nevybírejte podle vzhledu, ale podle funkčnosti. Jejich dodací lhůty jsou 3 – 5 pracovních dnů a svou velikost tam najde úplně každý.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.