Nejlepší aplikace pro úpravu fotek ve vašem iPhonu

aplikace-iphone

Abych pravdu řekla, tak iPhone nemám. Mám zatím bohužel telefon s Androidem, ale když chci rychle fotit něco telefonem a upravovat fotky, které vkládám na instagram, půjčím si iPhone mého přítele. Proč aplikace pro iPhone? Já fakt nemám ráda Android a nejsem spokojená s jeho aplikacemi ale ani se samotným fotoaparátem, takže proto. Pojďme na to.

Snapsed – aplikace ZDARMA

Tato aplikace je skvělá, najdete tam několik základních filtrů a editačních nástrojů. Úpravy fotek jsou jednoduché a fotky upravujete pohyby prstů a můžete tak dolaďovat veškeré detaily snímku – jas, kontrast, atd.

snapsed-uprava-obrazku-gallymadness

VSCO CAM – aplikace ZDARMA

Myslím, že tato aplikace je obecně hodně známá, má širší škálu filtrů, ale už nemůžete tak pohodlně editovat snímek jako ve Snapseed. Ale určitě to vyzkoušejte, když je zdarma.

vsco-cam-xl

(obrázek – zdroj: vulcanpost.com)

FACETUNE – aplikace stojí 3,99 Euro

Máte na fotce kruhy pod očima? To obočí se dnes moc nevyvedlo? Chcete to nějakým způsobem spravit? Hurá! Facetune je právě pro vás! V téhle aplikaci rozjasníte váš úsměv, upravíte vlasy i obočí, aniž byste museli do salónu.

MIRRORGRAM

Pokud potřebujete zrcadlit obrázky, tak si stáhněte tuto aplikaci. Co více dodat k této aplikaci, název mluví za vše.

mirrorgram

AFTERLIGHT – 0.99 Euro

Tuhle aplikaci všichni milují a znají a kdo ne, tak na ní mrkněte. Je to perfektní program, kde můžete dělat úplně cokoliv. K obrázku hodíte rámeček, upravíte barvy, jas, přidáte nějaký nápis a šup na instagram.

PICLAB – aplikace ZDARMA

Jestli máte rádi citáty, nebo dáváte do obrázků rádi text, tak si stáhněte Piclab,  můžete tam měnit fonty a psát cokoliv se vám zachce.

piclab aplikace uprava fotek

Jaká je vaše oblíbená aplikace? Já je popravdě dost střídám, někdy se mi zachce upravovat v tomhle programu a někdy obrázek upravím pouze v instagramu. Jak to máte vy?

5 Replies to “Nejlepší aplikace pro úpravu fotek ve vašem iPhonu”

  1. Já si po většinu času vystačím s instagramem, ale jinak můžu doporučit ještě Spark Post – taky přidá nápisy do fotek, Moldiv – super na koláže, ale má i víc vychytávek či Studio nebo Diana :-).

  2. Dášo, díky za tipy 🙂

    1. Tak snad něco z toho využiješ 🙂

  3. Dlouho jsem používala VSCO a pak jsem přešla na iphone, stáhla se mi novější aktualizace a v tu ránu mi to nevyhovovalo. Teď fotky upravuji ve Snapsedu a jsem spokojená :)) Jinak ta aplikace Piclab mě velmi zaujala 🙂

    1. Jojo v té aplikaci Piclab se dá myslím pěkně vyhrát…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.