Nestydím se za přešlapy

Je to už pár měsíců co jsem vám nenapsala o svém životě a práci. Za těch 8 měsíců se toho stalo hodně. Možná bych začala svým přešlapem. Na jaře jsem měla pocit, že se toho doma už moc nenaučím a že jsem tak nějak furt sama doma s Ottou. Nabila jsem dojmu a pocitu, že potřebuju mezi lidi. Napadlo mě zkusit jít pracovat do nějaké digitální agentury. Ano – už tahle myšlenka byla ÚPLNĚ ŠPATNĚ, protože se to neslučuje s tím co dělám. Ale v tu chvíli jsem myslela jen na to, že musím mezi lidi. Našla jsem si agenturu a začala tam pracovat.  Během té práce uvnitř agentury jsem zjistila, že spoustu věcí dělám jinak a že jsem zvyklá na úplně jiné postupy. OK, třeba příjdu na to, že já to dělám špatně. Jsem tu kvůli kolektivu….ten tu byl opravdu super, málo s kým si sednu hned na poprvé. Tady se to podařilo a udělala jsem si pár nových přátel. To jsem potřebovala! Práce ale furt klopýtala, nebylo to ono, nepřišel rozvoj, nepřišel posun, nepřišla týmová spolupráce. Všechno bylo špatně a přišla paní FRUSTRACE. Rozhodla  jsem se po pár měsících skončit. Za prvé mi došlo, že to přeci nejde – já CREATIVEHEADS a práce v agentuře = NESMYSL. Došlo mi to, ale pozdě. Ale dobře, chybama se člověk učí. A za druhé přišla špína a pomluvy. Když vám někdo do očí řekne, že přebíráte klienty a pak už vám není schopen předložit důkazy, co si o tom máte myslet, když víte, že máte čistý stůl? Lži a nesmysly, ale nebudem zacházet do detailů. Rozešli jsme se, né úplně v dobrém a ještě bez zaplacení mé práce. Už se vám něco takovýho stalo? Mě jo a už vím jak to řešit. Takže když budete chtít poradit, napište. Jsem vám k dispozici.creativeheads-gallymadness

Odešla jsem, ulevilo se mi, nafackovala jsem si za tak hloupej přešlap a jdu dál. Makám na svých klientech a noví přibývají. V létě jsme spolupracovali například se společností Asus, se kterou jsme uspořádali parádní soutěž v rámci festivalu Létofest v Liberci s naším klientem Max-shop.cz. Nově máme v týmu i vlastní fotografku, ze které mám velkou radost, protože posouvá naše kvality dál a pak nesmím zapomenout na naši nejmladší juniorku, která se stará o tvorbu obsahu na sociální sítě našeho vlastního projektu.

asus-spoluprace-maxshopcz

Je to radost. Je to posun. Mám velkou radost, že se to po roce někam pohnulo. V tuhle chvíli pracuju na nových klientech a až to bude 100%, tak vám určitě dám vědět o koho se jedná.

Když se vrátím k tomu přešlapu, chtěla jsem říct, že toho nelituju. Věřím, že to tak prostě mělo být. Všechno zlé je k něčemu dobré. Takže se nestyďte za rozhodnutí, která byla třeba špatná, nebo za zkušenosti, který nebyly úplně okej. Tak zas někdy.