Nestydím se za přešlapy

Je to už pár měsíců co jsem vám nenapsala o svém životě a práci. Za těch 8 měsíců se toho stalo hodně. Možná bych začala svým přešlapem. Na jaře jsem měla pocit, že se toho doma už moc nenaučím a že jsem tak nějak furt sama doma s Ottou. Nabila jsem dojmu a pocitu, že potřebuju mezi lidi. Napadlo mě zkusit jít pracovat do nějaké digitální agentury. Ano – už tahle myšlenka byla ÚPLNĚ ŠPATNĚ, protože se to neslučuje s tím co dělám. Ale v tu chvíli jsem myslela jen na to, že musím mezi lidi. Našla jsem si agenturu a začala tam pracovat.  Během té práce uvnitř agentury jsem zjistila, že spoustu věcí dělám jinak a že jsem zvyklá na úplně jiné postupy. OK, třeba příjdu na to, že já to dělám špatně. Jsem tu kvůli kolektivu….ten tu byl opravdu super, málo s kým si sednu hned na poprvé. Tady se to podařilo a udělala jsem si pár nových přátel. To jsem potřebovala! Práce ale furt klopýtala, nebylo to ono, nepřišel rozvoj, nepřišel posun, nepřišla týmová spolupráce. Všechno bylo špatně a přišla paní FRUSTRACE. Rozhodla  jsem se po pár měsících skončit. Za prvé mi došlo, že to přeci nejde – já CREATIVEHEADS a práce v agentuře = NESMYSL. Došlo mi to, ale pozdě. Ale dobře, chybama se člověk učí. A za druhé přišla špína a pomluvy. Když vám někdo do očí řekne, že přebíráte klienty a pak už vám není schopen předložit důkazy, co si o tom máte myslet, když víte, že máte čistý stůl? Lži a nesmysly, ale nebudem zacházet do detailů. Rozešli jsme se, né úplně v dobrém a ještě bez zaplacení mé práce. Už se vám něco takovýho stalo? Mě jo a už vím jak to řešit. Takže když budete chtít poradit, napište. Jsem vám k dispozici.creativeheads-gallymadness

Odešla jsem, ulevilo se mi, nafackovala jsem si za tak hloupej přešlap a jdu dál. Makám na svých klientech a noví přibývají. V létě jsme spolupracovali například se společností Asus, se kterou jsme uspořádali parádní soutěž v rámci festivalu Létofest v Liberci s naším klientem Max-shop.cz. Nově máme v týmu i vlastní fotografku, ze které mám velkou radost, protože posouvá naše kvality dál a pak nesmím zapomenout na naši nejmladší juniorku, která se stará o tvorbu obsahu na sociální sítě našeho vlastního projektu.

asus-spoluprace-maxshopcz

Je to radost. Je to posun. Mám velkou radost, že se to po roce někam pohnulo. V tuhle chvíli pracuju na nových klientech a až to bude 100%, tak vám určitě dám vědět o koho se jedná.

Když se vrátím k tomu přešlapu, chtěla jsem říct, že toho nelituju. Věřím, že to tak prostě mělo být. Všechno zlé je k něčemu dobré. Takže se nestyďte za rozhodnutí, která byla třeba špatná, nebo za zkušenosti, který nebyly úplně okej. Tak zas někdy.

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.