Nevzdávám to!

nezvdavamto-uvodni-fotka

Už to bude druhý měsíc co pravidelně cvičím. Když píšu pravidelně, tak tím myslím, že cvičím 4-5krát týdně. Což není málo. Dodržuju jídelníček, který mám od svý trenérky, nepiju slazený nápoje, nesladím si kávu ani čaj.  Je to celkem dřina, ale hrozně mě to baví. Zatím se moje váha nehla, ani dolů ani nahoru. V tuhle chvíli mám -3 cm kolem pasu. Ale prý to nemám vzdávat, je to úplně běžné, že to chvíli trvá. Ale když ono to člověka hrozně štve, když tolik dře a každý den chodí zplavený z fitka.

workout-gym

Nejčastěji mám tréninky, kdy cvičím s vlastní váhou, intervalové treninky HIIT – což je vysoce intenzivní intervalový trénink. Z každého tréninku odcházím spocená jako prase. Ale fakt mě to hodně baví. Nejen cvičení, ale vše kolem toho. Lidi kolem mě, jídlo a vůbec celý ten životní styl.  Jediné co mě mrzí je, že jsem na to nepřišla dřív…  Nevím jak to popsat, ale hrozně mě baví odmítat sladké a veškerý ty nezdravý věci. Pokaždý z toho mám vnitřně radost. Můj cíl je shodit 25 kg. A já doufám, že to skutečně výjde a v létě budu o 25 kg lehčí. Když tolik dřu a budu dřít ještě víc, tak se ten sen musí stát skutečností. Věřím v to a nevzdám to.

eatclean

Jestli vás zajímá jak vypadá každý můj den, sledujte mě na instagramu – tam totiž nahrávám insta stories, což mě poslední dobou hrozně baví. A jestli jste z Liberce, pojďte si zacvičit někdy se mnou. Ráda poznám někoho nového. Co jsem vlastně tímhle článkem chtěla říct… chci vám říct, že pokud něco děláte a nedaří se vám dosáhnout toho vašeho vysněného cíle, vydržte a pokračujte v tom. Ten výsledek příjde pokud nepolevíte. Já musím pokračovat, chci pokračovat! Necítím se totiž ve svým těle teď dobře. Ono když máte na sobě o 20 kg víc, spousta věcí se změní. Neobléknete už to co máte ve skříni, přejete si aby léto vůbec nebylo, protože v šortkách vypadáte jako nechutnej bonbon, atd. Až těch 25 kg shodím, s cvičením a tím vším nepřestanu. Už teď si svůj den neumím představit bez fitka. Hlavně mě hrozně baví dřepovat! To je asi můj neoblíbenější cvik – společně s cvikem wall ball.  Víte…už se neskutečně těším, až se budu cítit zase dobře, až se sama sobě budu před zrcadlem zase líbit. Až půjdu do obchodu a nebudu se bát vyzkoušet si kalhoty, nebo tričko. Je důležitý cítit se dobře. Děkuju svý trenérce, která se mnou trénuje a vymýšlí moje jídelníčky a pomáhá mi. A děkuju především sama sobě…

nevzdavam-to

 

 

2 Replies to “Nevzdávám to!”

  1. Držím palce. Obdivuji každého kdo se rozhodne a začne. Taky potřebuji dolů aspoň 15 kg, ale ne a ne se rozhoupat.

  2. Ahoj Gally, držím moc palce. Rozhodně to nevzdávej. Já jsem pod vedením trenéra cvičila minulý rok, měli jsme takovou skupinku holek, která měla cíl buď zhubnout, zformovat atd…Po třech měsících jsem sice zhubla asi osm kilo, ale přes boky, kde jsem chtěla dát aspoň pár cenťáků dolů se to nehlo ani o mm….klasika, depka, chceš to vzdát a přesně v tu chvíli tu byla trenérka, která mi řekla ať jedu dál, že to je normální.Tři měsíce je start a když jsme se společně dívali na výsledky, každá z nás to měla jinak, někdo neshodil nic co se týká kil, ale jel na cm…prostě co tělo, to originál! Věřím, že ty to dáš a budeš se cítít skvěle! Mám nyní stejné období a věřím, že to feel good přijde.