Nové věci do bytu

Ahoj všichni! Nevím, jestli všichni co čtete můj blog, sledujete i moje instastories na instagramu, ale stěhuju se. Na stories jsem to už párkrát zmiňovala a tady na blogu je to asi teď poprvé.  Čeká nás poslední týden na Pražské. Našli jsme nový krásný byt, který se v tuto chvíli dodělává. Bude to takový ten typický instagramový, světlý byt. Už se nemůžu dočkat! No a protože chceme do nového s minimem věcí, tak jsme začali prodávat, třídit, vyhazovat a rozdávat. Ráda bych za peníze, které máme z prodaného nábytku koupila něco nového, hezčího a praktičtějšího.Tentokrát jsem nevlezla rovnou na stránky Ikea, ale zabrousila jsem na vyhledavač nábytku a doplňků Biano. Jednoduše si tam do filtrů zadám co přesně hledám a pak už můžu jednoduše vybírat. Je tam velká skupina obchodů a e-shopů, takže je z čeho vybírat. Navíc je vše opravdu přehledné. Nechci totiž všechno u Ikei. Co se týče nábytku, ještě úplně vybráno nemám, ale našla jsem doplňky, které v novém bytě rozhodně chci.

biano-vyhledavac-gallymadness

Nová vůně v novém bytě

Vůni do bytu hledám už dlouho. Nikdy jsem ale nepřišla na chuť těm z drogérek. Nepřirozená vůně, spíše zápach, hrozný design a cena příšerná. Narazila jsem ale díky Bianu na vůně z Milána, které vypadají opravdu elegantně a hodnocení mě přesvědčili.

domio-my-fragrances-gallymadness-biano

Odkládací stolky

Co můžu to odložim. Myslím věci typu telefon, časopis, prstýnek… Občas taky potřebuju něco stylově nafotit a tyhle odkládací stolky jsou v kurzu. Nechtěla jsem nic zbytečně drahého, ale muselo to samozřejmě vypadat dobře. Naštěstí jsem našla tohle ⤵ Dohromady vyšli na 1548 Kč.

odkladaci-stolek-biano-gallymadness

odkladaci-stolek-biano-gallymadness

Koberec pro útulné bydlení

Koberec do pokoje potřebuju! Zjistila jsem, že perfektně zajišťuje útulnost, pohodlí a taky hřeje! Vybrat koberec, byla naštěstí hračka. Díky, že Biano vůbec existuje, nechtěla bych prolozet všechny ty obchody každý zvlášť.

koberec-biano-gallymadness

Už se těším, až se do nového přestěhujeme. Rozhodně vám na instastories ukážu výsledek.

 

7 Replies to “Nové věci do bytu”

  1. Tak Biano neznám, ale jsem ráda, že jsi mě s ním seznámila, taky se budu stěhovat a myslím, že se bude hodit 🙂

  2. Nechci zde dělat někomu reklamu, ale fajn je taky občas vyzkoušet srovnavac nábytku Favi.cz. Jen další server do srovnání 🙂

  3. Já se těším taky na to jak budeš básnit, že se Ti krásně bydlí. Ale ještě víc se těším na to, že mě budeš inspirovat. Tak hurá do toho!

    1. Díky za komentář Viki, tak ať se to podaří! 🙂

  4. To jsou krásné doplňky , určitě budete mít byt moc krásný 🙂 přeju hodně zdaru a pevné nervy se stěhováním, určitě je makačka, ale odměna pak stojí za to! 🙂

    1. Přesně jak říkáš, je to makačka, ale těším se pak na výsledek <3

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.