Nové věci do bytu

Ahoj všichni! Nevím, jestli všichni co čtete můj blog, sledujete i moje instastories na instagramu, ale stěhuju se. Na stories jsem to už párkrát zmiňovala a tady na blogu je to asi teď poprvé.  Čeká nás poslední týden na Pražské. Našli jsme nový krásný byt, který se v tuto chvíli dodělává. Bude to takový ten typický instagramový, světlý byt. Už se nemůžu dočkat! No a protože chceme do nového s minimem věcí, tak jsme začali prodávat, třídit, vyhazovat a rozdávat. Ráda bych za peníze, které máme z prodaného nábytku koupila něco nového, hezčího a praktičtějšího.Tentokrát jsem nevlezla rovnou na stránky Ikea, ale zabrousila jsem na vyhledavač nábytku a doplňků Biano. Jednoduše si tam do filtrů zadám co přesně hledám a pak už můžu jednoduše vybírat. Je tam velká skupina obchodů a e-shopů, takže je z čeho vybírat. Navíc je vše opravdu přehledné. Nechci totiž všechno u Ikei. Co se týče nábytku, ještě úplně vybráno nemám, ale našla jsem doplňky, které v novém bytě rozhodně chci.

biano-vyhledavac-gallymadness

Nová vůně v novém bytě

Vůni do bytu hledám už dlouho. Nikdy jsem ale nepřišla na chuť těm z drogérek. Nepřirozená vůně, spíše zápach, hrozný design a cena příšerná. Narazila jsem ale díky Bianu na vůně z Milána, které vypadají opravdu elegantně a hodnocení mě přesvědčili.

domio-my-fragrances-gallymadness-biano

Odkládací stolky

Co můžu to odložim. Myslím věci typu telefon, časopis, prstýnek… Občas taky potřebuju něco stylově nafotit a tyhle odkládací stolky jsou v kurzu. Nechtěla jsem nic zbytečně drahého, ale muselo to samozřejmě vypadat dobře. Naštěstí jsem našla tohle ⤵ Dohromady vyšli na 1548 Kč.

odkladaci-stolek-biano-gallymadness

odkladaci-stolek-biano-gallymadness

Koberec pro útulné bydlení

Koberec do pokoje potřebuju! Zjistila jsem, že perfektně zajišťuje útulnost, pohodlí a taky hřeje! Vybrat koberec, byla naštěstí hračka. Díky, že Biano vůbec existuje, nechtěla bych prolozet všechny ty obchody každý zvlášť.

koberec-biano-gallymadness

Už se těším, až se do nového přestěhujeme. Rozhodně vám na instastories ukážu výsledek.

 

4 Replies to “Nové věci do bytu”

    1. Díky za komentář Viki, tak ať se to podaří! 🙂

  1. To jsou krásné doplňky , určitě budete mít byt moc krásný 🙂 přeju hodně zdaru a pevné nervy se stěhováním, určitě je makačka, ale odměna pak stojí za to! 🙂

    1. Přesně jak říkáš, je to makačka, ale těším se pak na výsledek <3