Onest: nové české balzámy na rty

uvodka-propolis-onest-care

Znáte tuto novou kosmetickou značku Onest? Možná jste na instagramu viděli příspěvky některých blogerek, které tyto balzámy recenzovaly. Kosmetická značka Onest má čistou a hlavně českou duši. Když píšu, že čistou, znamená to, že jejich balzámy na rty mají čistě přírodní složení.  Tyto balzámy vznikají ručně, v malých sériích a hlavně u nás v České republice.

onest-rose-bronze-stroke-1600x800

Na podobě značky se podílela umělkyně Karin Zadrick, která je jedna z  módních fotografek, která spolupracuje například s Elle.

karin-zadrick

A z čeho tedy jejich produkty jsou? V Onest používají látky, které nejspíše určitě znáte, jsou to například – za studena lisovaný racínový olej, díky kterému se vám nevysuší pleť. Pak je to třeba meruňkový olej z jader pecek – (to zní mimochodem úplně božsky) ten například podporuje tvorbu kolagenu. A spousta dalších a dalších.

Na jejich webu najdete zatím 3 balzámy na rty. Každý z nich stojí 310 Kč. Já zatím tenhle balzám nezkoušela, nemůžu si pomoct, ale věřím mu. Takže v květnu objednávám 🙂 Co vy, jak se vám balzámy Onest zamlouvají?

onest-care

 

 

 

 

 

5 Replies to “Onest: nové české balzámy na rty”

 1. Ještě jsem je nezahlédla, ale docela ráda bych vyzkoušela. Já nejvíc věřím v carmex. 🙂

 2. Vypadají nádherně! 🙂

  1. Viď? Navíc ten minimalistický čistý design! Parádní 🙂

 3. Vypadají skvěle, ale na můj vkus jsou hrozně drahé. :/ Tak ještě uvidím. 🙂 Někdy se však vyplatí investovat.

  S pozdravem
  Jennifer Moonenc
  http://www.jennifermoonenc.blog.cz

  1. Ahoj Jennifer, díky za komentář. Jo jsou krapet dražší, ale jak říkáš i já věřím, že se vždy vyplatí investovat do dobrých produktů.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.