ORDR.cz |Nejrychlejší jídlo v Praze

V Praze bydlím chvilku – téměř necelý rok. No a v květnu jsem začala pracovat pro Twisto.cz, tam jsem se naučila v některých oblastech šetřit čas a zjednodušit si příjemně svůj rychlý život. Tak nějak mě tady v Praze přestalo bavit dělat si do práce jídlo – někdy jsem nestíhala, někdy se mi nechtělo, znáte to…Ale v Twistu jsem se naučila jednu věc – „Dáme órdr?“ Ordr.cz je skutečně nejrychlejším jídlem v Praze. Co to znamená? Že si objednáte jídlo ve 13:15 a ve 13:17 už čeká kurýr s vaším jídlem před domem.

stažený soubornfd

Takže se můžete vykašlat na hodinové čekání na jídlo v plné restauraci, kam chodí všechni zaměstnanci z okolních firem. ,,Ale to nebude určitě moc dobrý jídlo….“ To se pletete, protože to jídlo je opravdu vynikající! Mrkněte na obrázky…

vdscyx

Ordr dělá obědy ( od 11:15 do 13:30)  a večeře (od 17:30 do 20:00) – 5 dní v týdnu a to od pondělí do pátka. Na výběr máte vždy pouze jedno jídlo a nápoj. Jídlo stojí vždy 130 Kč a nápoj 40 Kč. Ordr je však možné využít pouze v některých částech Prahy, takže si nejprve ověřte, zda je možné objednat i k vám. Pak už jen objednáte – příjde vám ihned SMS o potvrzení + čas kdy máte čekat kurýra před domem. Na to si dejte pozor – vždy musíte čekat na kurýra před domem – jinak máte smůlu.

No a jak to teda funguje, když byste to chtěli zkusit?

1. Zaregistrujte se zde: https://goo.gl/gMTndz

Vyplníte jméno, příjmení, telefonní číslo kam vám budou přicházet infromační sms, email a heslo.

registrace-ordr

2.  Přidáte si adresu pro doručení.

ordr-adresa

3. Pak už si jen vyberete a objednáte.

ordr-tydenni-nabidka

4. BONUS – až si budete objednávat jídlo – můžete pozvat i své kamarády, aby vyzkoušeli tuhle skvělou službu. Pokud se zaregistrují a objednají si, dostanete za to odměnu a to jedno jídlo ZDARMA.

Já jídlo z Ordru miluju a pořád jsem fascinovaná rychlostí této služby. Za sebe doporučuji sekanu s BB omáčkou, bramborovou kaši a mrkvičkou! Jestli službu znáte, co máte na ordru nejradši vy?11958170_1635059006750269_2804400043928333411_o

2 Replies to “ORDR.cz |Nejrychlejší jídlo v Praze”

  1. sakryš ty máš ten blog fakt boží!!!!

    1. Děkuju! Od tebe mě to opravdu moc těší! :-))

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.