Skutečné Vánoce bez přetvářky

vanoce-bez-pretvarky-gallymadness

BĚŽNÝ PRACOVNÍ MĚSÍC

Tenhle prosinec byl celkem normální měsíc, jako každý jiný. Pracovala jsem a celkem dost jsme se najezdili do Prahy za potencionálními klienty. A to protože jsme v listopadu spustili naše webovky – http://creativeheads.cz/

creativeheads

Kromě toho, jsem začala intenzivně řešit své 2 faktury v hodnotě 15 tisíc, které mi už rok nezaplatil jeden online magazín za psaní článků. A to zabírá celkem dost času, když to řešíte s další stranou, která vám s tím může pomoci a vy musíte celý případ vysvětlovat. Jinak jsme se nijak na Vánoce nepřipravovali.  Víte, my to s Ottou nikdy nijak moc nehrotili. Na Vánoce máme stejný názor. Neradi se přecpáváme, neradi jíme tuny cukroví, chlebíčky apod. Nenakupujeme mandarinky, pomeranče a Coca Colu ve velkém. Letos jsem ale poprvé pekla linecké cukroví a to jen proto, protože jsme narazili na motorkářský vykrajovátka. Krom toho jsem letos připravila pro Ottu i adventní kalendář, kde měl různé dárečky. To jste mohli vidět na instagram stories.

adventni-kalendar-gallymadness

DÁRKY

Vždycky se jeden druhého ptáme, co by ten druhý chtěl nebo potřeboval, ale vždy je to hrozný boj, protože vše, co je pro nás důležitý už máme. Nechceme si kupovat zbytečnosti, nedávno jsme se jich taky zbavovali. Nechceme prostě vlastnit a mít po skříních tunu věcí, na který nikdy nesáhneme. Proto je pro nás důležitý darovat si něco, co skutečně potřebujeme a chceme. Letos jsem pro Ottu vybrala bundu značky Honda a protože často někde cestujeme a hledá furt kabel na nabíjení telefonu, pořídila jsem mu stylovější kabel, který zahákne na klíče a nosí ho tak všude sebou a nakonec obyčejné černé třičko Cheep Monday.  jsem chtěla parfém Si značky Giorgio Armani , po kterém jsem pokukovala už déle. No a protože pro mě je už dlouho prioritou zhubnout, tak jsem si řekla o permanentku do fitka a nějaké oblečení na cvičení.

armani-si-gallymadness

NÁVŠTĚVY

O Vánocích se všichni navštěvují, pijou kafe, vaječňák, cpou se cukrovím a tak…My moc na návštěvy nechodíme. Letos mi teda udělala velkou radost návštěva na Štědrý den u mé kamarádky Adély v Liberci. Dali jsme si kávu a všichni společně pokecali. Navštívili jsme pak mou mamku a toť vše. Táta bydlí nově ve Znojmě a to je celkem daleko. Takže svátky jsme trávili doma, pracovali, pili kafe, hráli Dostihy a Sázky a přemýšleli o nových cílech.

CHCEME BÝT JINDE

Dnes mi tak došlo, že stále úplně nežiju život, který bych chtěla. Za což si můžu sama, protože na tom stále málo pracuju. Poslední dobou si s Ottou povídáme o tom co chceme dělat a kde chceme být a oba se pořád shodujeme na tom, že nechceme být v ČR. A tak si dnes zapisujeme datum, kdy budeme žít jinde.

globus-gallymadness

 

3 Replies to “Skutečné Vánoce bez přetvářky”

  1. Si od Armaniho mám tiež, je to veľmi pekná sladká vôňa, ktorá naozaj dlho vydrží. Úplne mi sedí.

  2. Krásný článek. Konečně někdo, kdo Vánoce tolik nehrotí a nehraje si na největšího milovníka Vánoc, když tomu tak není. 🙂 Cením!
    Doufám, že vám to zahraničí vyjde. Vrátit se přece můžete vždycky, za ty zkušenosti to určitě stojí. 🙂

    Ps. Vrátila jsem se teď po xx měsících k psaní, obnovila jsem a předělala svůj blog, začínám od znova. Budu moc ráda, když se podíváš.

    1. Ahoj Vanilko, děkuju za tvůj komentář 🙂 Na tvůj blog ráda mrknu 🙂