Twisto: Proč platit hned?

Taky jste už zažili tyhle situace? Mmm tenhle sushi set ze Slevomatu bych si koupila, ale zrovna nemám prachy a výplata dojde až za týden. Jak teď koupím pleny, když mi mateřská dorazí až pozítří? Achjo, tahle halenka by se mi hodila na dnešní mejdan, ale kapesný budu mít až v pondělí. Já už podobné situace zažila. Někdy jsem prostě neměla našetřeno a čekala jsem, až dojde výplata, abych si mohla koupit tu parádní košili. Proč platit hned, když můžete platit až za 14 dní?

Twisto.cz
Twisto.cz

A to je Twisto – Twisto je platební metoda, stejně jako online platba kartou, převod nebo dobírka – jen je o dost lepší a chytřejší. S touto platbou se nyní setkáte na některých českých eshopech, se kterými Twisto spolupracují. Mezi nejznámější eshopy patří – Slevomat.cz, Dámejidlo.cz, Rohlík.cz, Knihydobrovský.cz, Mixit.cz, Urbanstore.cz a další –  tady je jejich SEZNAM.

Jak to funguje? Úplně jednoduše – zrovna jsem viděla, že má Slevomat akci na sushi. Já si vybrala tuto slevu viz obrázek.

slevomat-twisto-nakup-1

Kliknete klasicky na tlačítko KOUPIT. Dojdete na platbu – vyberete Twisto – zde vidíte jednoduché vysvětlení –  Mám to hned, platím do 14 dní.

slevomat-twisto-nakup-2

Kliknete na dokončit a je hotovo, máte voucher a můžete hned vyrazit. Proč bychom si měli svůj život komplikovat? Učitě vás pak zajímá, jak to tedy do těch 14 dní zaplatíte. Po dokončeném nákupu, vám ihned dorazí email z Twista, kde vám shrnou informace o objednávce spolu s platebními pokyny.

Kromě toho, Twisto nabízí i Nákupní účet – co to je, vám nejlépe vysvětlí jejich video.

V Twisto.cz jsem několik měsíců pracovala a řeknu vám, že se tahle služba zařadila mezi mé srdcovky. Poznala jsem Michala Šmídu a Lukáše Hurycha, kteří za tímto projektem stojí a spoustu mě toho naučili. Přiznám se, že Twisto.cz byla jedna z firem, kde jsem pracovala asi nejradši. Bylo skvělé být mezi lidmi, kteří vytvořili službu, kterou sami potřebovali, službu, která nám zjednodušuje život.

Tým Twisto.cz
Tým Twisto.cz

Už jste se s touto službou setkali nebo ji sami používáte?

2 Replies to “Twisto: Proč platit hned?”

  1. […] soutěže Twisto.cz. Určítě si někteří pamatujete, že jsem o téhle službě už párkrát psala. Twisto.cz je odložená platba. Twisto je platební metoda, stejně jako online platba kartou, […]

  2. […] Kare jsem přišla poprvé do styku, když jsem pracovala v Twistu – připojovala jsem jejich e-shop k programu Twisto, takže pokud byste u nich chtěli […]

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.