Urban House Bratislava

bratislava-urban-house-uvodni-foto
V Bratislavě jsme se ocitli tak trošku neplánovaně. Cestou do Bělehradu (Srbsko) jsme si řekli, že těch 1.000 km se nám nechce jet naráz. Přeci jen jsme vyráželi z Prahy celkem pozdě (v 16:00) a tak jsem našla přes Booking.com čtyřhvězdičkový Falkensteiner Hotel Bratislava, kde měli zrovna volný krásný pokoj za 1990 Kč. Abych ušetřila ještě nějakou tu kačku, tak jsem rezervaci udělala přes cashback Tipli.cz, o kterém jsem vám už psala v tomto článku. Tipli mi z rezervace vrátil 97, 31 Kč. Což je myslím super!tipli-cashback-booking

Hotel jsme měli v centru města, pár metrů od parlamentu. Příjemným bonusem byla sauna a relaxační centrum + fitness, které jsme měli v rámci pobytu zdarma. Takže hned po příjezdu jsme si šli odpočinout do sauny. Co se týče vybavení pokoje – je to čtyřhvězda, takže například župay a přezůvky jsou zde samozřejmostí narozdíl od hotelu v Brně (Hotel Vista), na pokoji byl i minibar a Nespresso kávovar, klimatizace, wi-fi, televize, ranní buzení, snídaně na pokoj. Takže pokud budete hledat hotel v centru Bratislavy vzpomeňte si na tento a mrkněte na něj.Falkensteiner Hotel Bratislava

Kdo mě sledujete na instagramu, tak víte, že tam přidávám fotky a videa během naší cesty. Ptala jsem se tam právě na nějakou kavárnu a místa, který si nesmím nechat ujít a jedna holčina mi poradila Urban House. Na internetu to vypadalo jako fakt cool místo, takže snídani na hotelu jsme zrušili a druhý den ráno jsme vyrazili tam. Na první pohled jsem si přidala jako v Holešovicích, nevím proč, ale připomínalo mi Bubenskou a Orco. No neváhali jsme a šli jsme to dovnitř prozkoumat.

urban-house-bratislava

Jak víte, já ty hipsterský kavárny fakt už nemůžu. Tahle ale byla fakt normální. Normální lidi, normální dobrý jídlo a super obsluha bez knírků. Je to tam opravdu nádherný a hlavně tam chutná! Dělají snídaně, kafe, skvělý limonády, ale i obědy a pizzu. A navíc tam hrajou i super muziku. Umím si představit, že se tam dá strávit i super večer s partou lidí u drinku. Takže pokud budete v Bratislavě, zajděte tam!

urban-house-bratislava

urban-house-bratislava

urban-house-bratislava

Ke snídani jsme si dali každý Avocado Toast, Single Vejce Benedikt, American Pancake, levandulovou a mango limonádu. Opravdu to nemělo chybu a ty palačinky byly fakt vynikající! Ty si rozhodně musíte dát, pokud tam zajdete.

urban-house-bratislava

urban-house-bratislava

 

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.