Ve sprše s MARK face & body scrub

uvodka

Jeden z mých každodenních rituálů je sprcha. Sprcha je pro mě relax, sprcha je chvíle, kdy mám čas na sebe. Nejradši mám sprchu po fitku, to se cítím vždy nejlíp. Odvedla jsem kus práce na sobě, pot naznačuje velkou dřinu a já jsem plná energie a pozitivních pocitů. Proto si sprchu po fitku uživám nejvíc. Před měsícem mi přišel balíček se scrubem od MARK face & body scrub. Tohle ale není obyčejný scrub, je to kávový scrub. Takže si umíte představit jakou jsem měla radost, když miluju kafe! Tomuhle produktu opravdu fandím, protože je čistě přírodní. Koho by to zajímalo, tak se skládá ze zrn kávy robusty, třtinovýho cukru, mořské soli, mandlového oleje, kokosového oleje, z přírodního esencionálního oleje a vitamínu E.

mark-face-and-body-scrub-gallymadness

Když jsem tenhle scrub poprvé vyzkoušela, byla jsem neskutečně nadšená. Celá sprcha a koupelna voněla kávou. Moje pokožka voněla po kávě a kokosu a byla hlavně krásně jemná. Je to slast pro všechny vaše smysly! A co mě překvapilo ještě víc? Otta, ačkoliv jako chlap klasicky nesnáší mastný krémy a vůbec cokoliv co je z kosmetiky mastný… tak mě požádal jestli to může taky vyzkoušet… Ha, tak to mě pobavil! Takže teď si scrub od Marka užívá i můj kluk. Mimochodem MARK má speciální scrub pro muže – MARK for HIM after GYM. Takže až mi scrub dojde, objednám pro Ottu tento.

Co se týče aplikace a použití: Stačí mi vždy malá hrst do ruky a jemně si scrub vmasíruju do pokožky. Je dobré se před nanášením osprchnout, ať je pokožka vlhká. Na suchý pokožce to není příjemný. Scrub používám na tělo, ale i na celý obličej.  Po 5ti minutách ze sebe scrub opláchnu.  Já scrub používám téměř denně, vždy tedy když jdu po fitku do sprchy.

mark-face-&-body-scrub-gallymadness

Jediné negativum tohoto scrubu je, že musíte opláchnout sprchu, protože ten scrub je hold pak všude…

MARK face & body scrub dělají několik druhů těchto scrubů. Teď mají dokonce NOVINKU a to scrub na rty, o kterém začínám uvažovat, protože mám pořád suchý popraskaný rty. Mrkněte na něj zde.

Cena někoho může zarazit a odradit. Ale myslím si, že ty peníze za to opravdu stojí. 100 g Mark Coffee Coconut stojí 299 Kč a 200g je za 459 Kč. Ceny se podle druhu ovšem liší. Pokud vás MARK zaujal a líbí se vám. Mrkněte na něj zde. Už ho vyzkoušelo hodně blogerek a zatím jsem nenašla žádnou negativní recenzi. Máte ho někdo už doma? Napište mi jak jste spokojení.

markscrub-gally

2 Replies to “Ve sprše s MARK face & body scrub”

    1. Rozhodně to vyzkoušej! Na začátek stačí i to malé levnější balení 🙂